Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяни ъпъри изливат огън и жупел срещу даунърите в безсилната си злоба. Тоталния крах на инвестицията НИ ! Имотов.неть!

Публикувано от darkside 
Гроздето е кисело, нали Seira ? Имам въпрос към теб , не намерих отговор, моля помогни ми - през юни посредничих на двете страни по следната сделка - 540 кв м парцел и къща в строеж ,на втора плоча, РЗП 560 кв м, с уточнението, че от пет години върху къщата нищо не се прави и се руши, цена за сделка 150 000 евро, въпросът ми е каква е цената на кв м ?
Аз вашто /брокерското/ грозде не го искам - яжте си го сами smiling smiley За мое най-голямо щастие, аз имоти си имам и не съм ги купувал по 500-1000 евро квадрата. Къща за 150 к Евро в България, на всичко отгоре недостроена - това е безумие, което се надявам, все някой ден да свърши. На печелившите /продавачите/ - пак Честито! smiling smiley
Демограф по много разбираем, ерудиран и аргументиран начин обясни защо имотите в широкия смисъл на тази дума са финито, бита карта. Ако някой още не разбира какво предстои мое да има некъв артифишъл проблем некъде в детството още, например мое да е падал на главата си.... Между линията на поведение на едно дългоухо същество известно с ината си и липсата на задна скорост, и тази на некои тук пишещи брокери и ъпъри, нема голема разлика! Ако има, е в полза на магарето.
Лошото е,че с тази иначе сериозна наука не може да се обяснява всичко,а и тенденциите там много бързо се обръщат в зависимост от това как върви икономиката на държавата.За това и всеки анализ,основан на демографията,може да е верен днес,да обясни това,което се случва в момента (по-скоро част от него,ама айде.ще го пишем цялото).За утре вече може да не е толкова верен.
Баце, ти знаеш ли какво значи една страна да загуби 20% от населението си за 20 години?
През цялата Втората Световна СССР в условията на тотална война без никакви правила, глад и мизерия, губи по-малко от 14% от населението си.
България ги загуби за около 15 години в мирно време...
Това ако не ти говори нещо ... можеш да си чакаш "бързия" обрат на демографията.
Добре де..няма да споря,съгласявам се веднага.Знам от опит колко молби за българско гражданство се получават годишно.Даже ми е малко стара информацията,защото последните години са още повече.Това е като номера с чашата-един я вижда наполовина празна,друг я вижда наполовина пълна.
Пантера, тва е страшна равносметка майна. Тва сравнение с вт. св. война и нашия "преход" означава пълен провал на иконом. политика от 89-та насам . По пътищата загиват над 1000 всяка година, в Ирак и Авганистан са по-малко! Стари коли+скапани пътища+бг простотия до тва водят! Ама бг простотията е полезна и се отглежда с мноу внимание и любов от управлюващите. Очаквам скоро да видя надписи"пазете циганите, те са вашето бъдеще!" Брокерите мое да сънуват пазар, ама аз не бих купил още имоти докато не видя държава! Очаквам и други да мислят като мен.
Не пътищата са виновни а простотията и глупоста в комбина с изхвърляции и претенции за номер едно
Quote
Panther1
Баце, ти знаеш ли какво значи една страна да загуби 20% от населението си за 20 години?
През цялата Втората Световна СССР в условията на тотална война без никакви правила, глад и мизерия, губи по-малко от 14% от населението си.
България ги загуби за около 15 години в мирно време...
Това ако не ти говори нещо ... можеш да си чакаш "бързия" обрат на демографията.

Глей, сега!
Втората световна война трае 5г. и СССР, казваш, губи 14% от населението си.
България за 22г. губи 20%.
А, за 15г., казваш, е загубила 14%..........
Схващаш ли разликата?
Руснаците не са напуснали страната си, затова са ги избили- докато я защитават.
Българите просто избягаха..........
И двете страни след тези катаклизми, се наложи да се справят и градят с това, което е останало, въпреки всичко.
Нищо не става бързо, най- малко отглеждането на повече деца.
Всички, дето сме останали тук, сме си дали сметка с какво се нагърбваме.
Който не издържи- пътя е ясен, границите са отворени.
По- добре да действа, отколкото да рИве по форумите.winking smiley
Quote
камелия
Quote
Panther1
Баце, ти знаеш ли какво значи една страна да загуби 20% от населението си за 20 години?
През цялата Втората Световна СССР в условията на тотална война без никакви правила, глад и мизерия, губи по-малко от 14% от населението си.
България ги загуби за около 15 години в мирно време...
Това ако не ти говори нещо ... можеш да си чакаш "бързия" обрат на демографията.

Глей, сега!
Втората световна война трае 5г. и СССР, казваш, губи 14% от населението си.
България за 22г. губи 20%.
А, за 15г., казваш, е загубила 14%..........
Схващаш ли разликата?
Руснаците не са напуснали страната си, затова са ги избили- докато я защитават.
Българите просто избягаха..........
И двете страни след тези катаклизми, се наложи да се справят и градят с това, което е останало, въпреки всичко.
Нищо не става бързо, най- малко отглеждането на повече деца.
Всички, дето сме останали тук, сме си дали сметка с какво се нагърбваме.
Който не издържи- пътя е ясен, границите са отворени.
По- добре да действа, отколкото да рИве по форумите.winking smiley

Камелче,
Какво ще рече "който не издържи"
Та поне половината (да не казвам повече) издържат щото ги има тия... неиздържалите.
А и 20% в мирно време и без чумна епидемия си е не просто катастрофа! По страшно е!

Ама хайде да не рисуваме повече апокалиптични картини.
Дано сме късметлии!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход