Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Отчаяни ъпъри изливат огън и жупел срещу даунърите в безсилната си злоба. Тоталния крах на инвестицията НИ ! Имотов.неть!

Публикувано от darkside 
Купувам панелен блок с около 60 ап. . Ще го пусна под наем след "освежителен" ремонт със средна цена 200лв. на ап. ! Закъсали ъпъри-ипотекари ще имат преференции с оглед тежкото положение в което са се самонабутали. Е, не съм ли филантроп? Тва мисля да го направя лятото на 2012-та. Баш броки, кво мислиш, добра инвестиция ли ще направя? Нема да стъпи повече от 200К лв.....
Quote
darkside
Купувам панелен блок с около 60 ап. . ...... добра инвестиция ли ще направя? Нема да стъпи повече от 200К лв.....

60 апартамента за 200.000 лв, за София ли говорим?
Ако приемем че един вход има 20-тина апартамента, то ще инвестираш в три входа.
Браво, човек с размах. На запад тази формула върви добре.
Цял блок е собственост на един човек / фирма и с го шиткат под наем.
И надпис над входа: "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"
Quote
darkside
Купувам панелен блок с около 60 ап. . Ще го пусна под наем след "освежителен" ремонт със средна цена 200лв. на ап. ! Закъсали ъпъри-ипотекари ще имат преференции с оглед тежкото положение в което са се самонабутали. Е, не съм ли филантроп? Тва мисля да го направя лятото на 2012-та. Баш броки, кво мислиш, добра инвестиция ли ще направя? Нема да стъпи повече от 200К лв.....

Еххххх, тази математика !!!! Искаш да кажеш , че толкова имаш? Що се редиш на опашката за "А" група?
Кажи сега колко пъти купи или продаде имот досега и кога , че толкова разбираш от тази материя ?
дичо, я кажи по-добре ти колко пъти купи или продаде а? Не говоря да си посредничил, а сам за себе си да си купил или продал. Нещастник злобен си ти дичо ти ако "многото" от сделки главата не можеше да си вдигнеш, що чиниш тогава 24/7 във форума? Не си ти Баш Брокер, а си баш нещастник злобер.
О-о, появи ли се, тъпако ? Надруса ли се, или още не си ? Хайде сега давай , разказвай какво ново в Холандия, как е къщичката в Гърция ?
Quote
niknik
Quote
darkside
Нещата са сериозни! Март няма да ти е до смях! Последното нещо от което ще се интересува широката публика ще са имотите. Обявите "продава" ще се увеличат с хиляди. Пазара ще стагнира окончателно!

Иди си; както си повярвал, така нека ти бъде.
Евангелие от Матей

"Който поиска, ще му се даде!"

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
"На който има, ще му се притури".
"Който си нема, ша се заима лето 2012-то без да се оръси с мноу пари!" - глава първа, евангелие на Даркий, намерено в основите на изоставен от българите строеж от началото на 21-ви век.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход