Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам нужда от ново жилище: какво, къде, кога

Публикувано от buyer 
Re: Имам нужда от ново жилище: какво, къде, кога
08-06-2011 - 15:10:35
avatar
Цената там расте, да не би да имат продажба - 560К EUR за 180 м2 smiling smiley

И има две слабости на по-долните етажи - това е най-"газифицираният" кръстопът, също и със съседите отзад може да се играе на телефон с две кофички от кисело мляко и конец.

За 560К човек може да си купи декар и да построи два пъти по-голяма къща, съвсем близо до това място. Това е третата основна слабост.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Имам нужда от ново жилище: какво, къде, кога
08-06-2011 - 15:17:14
И колко струва един декар двор "съвсем близо до това място", викаш?
Re: Имам нужда от ново жилище: какво, къде, кога
08-06-2011 - 16:56:14
ами там цената верно се вдигнала )

Quote
dodo2
Цената там расте, да не би да имат продажба - 560К EUR за 180 м2 smiling smiley

И има две слабости на по-долните етажи - това е най-"газифицираният" кръстопът, също и със съседите отзад може да се играе на телефон с две кофички от кисело мляко и конец.

За 560К човек може да си купи декар и да построи два пъти по-голяма къща, съвсем близо до това място. Това е третата основна слабост.
Re: Имам нужда от ново жилище: какво, къде, кога
09-06-2011 - 17:05:44
560K EUR!!!


Колеги, евала ако някой от вас притежава толкова пари и е склонен да ги даде за имот в София, пък бил той и "до Южния парк откъм Иван Вазов, на ул."Бяла черква"! На мен третата цифра (нулата) ми идва в повече... Аз не продавам наркотици, нито оръжие, нито се занимавам с някакъв друг престъпен бизнес, от който мога да изкарам такава сума!

А ако имах толкова пари никога, ама абсолютно никога не бих ги дал за какъвто и да е имот в София - взимам ги, отвам на Цикладите (най-добре на Иос, там най ми допада) или на някое подобно местенце и си купувам с тях кръчма/таверна/магазин за сувенири/някакъв друг бизнес и става "хей живот, здравей, здравей smiling smiley". Те и без това гърците са го закъсали, ще се пиша едър чуждестранен инвеститор smiling smiley

3111 евро/кв. м., и то щом е ново това са сигурно е с общите части, +20% общи части става над 3700 евро/кв.м. чиста площ. BTW, някой знае ли дали наистина ли има продажби на тази цена?!?

Не че няма хора с такива възможности в България, но си мисля, че ако имаш толкова пари би трябвало да имаш и доста акъл, а не вярвам някои трезвомислещ човек да купи на тая цена...

Може би маркетингът на строителя е насочен към хора с подчертан афинитет към снобизъм, или поне това ми хрумва като логично обяснение на цената.

Така или иначе предложението попада в графа "любопитни факти, нямащи нищо общо с моето търсене".
Re: Имам нужда от ново жилище: какво, къде, кога
09-06-2011 - 18:37:29
Quote
dodo2
Цената там расте, да не би да имат продажба - 560К EUR за 180 м2 smiling smiley

И има две слабости на по-долните етажи - това е най-"газифицираният" кръстопът, също и със съседите отзад може да се играе на телефон с две кофички от кисело мляко и конец.

За 560К човек може да си купи декар и да построи два пъти по-голяма къща, съвсем близо до това място. Това е третата основна слабост.

Нямам предвид това на ъгъла с "Витошка", а предстоящия строеж на "С-----б" на "Бяла черква" посока към "Стрелбище". Там ще има вероянто и по-малки жилища, и на малко по-ниски цени. Но пак няма да са за случайни хора, за съжаление.
Re: Имам нужда от ново жилище: какво, къде, кога
10-06-2011 - 12:19:22
Quote
buyer
560K EUR!!!


Колеги, евала ако някой от вас притежава толкова пари и е склонен да ги даде за имот в София, пък бил той и "до Южния парк откъм Иван Вазов, на ул."Бяла черква"! На мен третата цифра (нулата) ми идва в повече... Аз не продавам наркотици, нито оръжие, нито се занимавам с някакъв друг престъпен бизнес, от който мога да изкарам такава сума!

=> според разбирачите от бранша си Клошар и нямаш 2 лева в джоба.
Re: Имам нужда от ново жилище: какво, къде, кога
10-06-2011 - 12:23:53
Quote
zliqhui


=> според разбирачите от бранша си Клошар и нямаш 2 лева в джоба.

Нищо подобно, човекът е типичен клиент средна ръка, при това с чудесно практическо мислене, така че съм сигурен, че ще успее да купи добър имот за парите, с които разполага.
Желая му успех!
smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход