Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде ли ново имотно дъно?

Публикувано от Р.Станоева 
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 21:03:09
Банските баби са точно толкова прости и тъпи, колкото и банските внуци, на които накупиха по 2-3 апартамента в София с парите от нивите. Нищо читаво не може да излезе от Банско, а пари при пари отиват.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 21:52:55
Къде ги виждате тези имотни дъна? От 3 години следя офертите и мога да кажа , че офертите които имат някаква стойност не са мръднали. Не знам дали аз съм по-различен, но разбирането ми за дом е нещо, в което ще се прибера за да се разтоваря и отпусна, а не кучкарник с мухъл по стените, пиански оргии под прозореца и комшии, които се канят да съкратят чистачката за да спестят 2лева.

Офертите, които ми допадат започват от 2500Е/кв.м и не са мръднали за 3 години, а това за мен е неразумна цена за семейния бюджет. Така, че съм си наемател.
Та какво значение има, че някой си кучкарник е паднал като той за мен е имал стойност 0. Няма как да стане по-евтин. Банките също изкарват на пазара само кучкарниците - защо??????
Това което заключавам е, че до сега спад не е имало и тепърва ще започне. И няма нужда да се търси дъно, когато спад не е имало.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 22:28:52
Quote
Върколак
Къде ги виждате тези имотни дъна? От 3 години следя офертите и мога да кажа , че офертите които имат някаква стойност не са мръднали. Не знам дали аз съм по-различен, но разбирането ми за дом е нещо, в което ще се прибера за да се разтоваря и отпусна, а не кучкарник с мухъл по стените, пиански оргии под прозореца и комшии, които се канят да съкратят чистачката за да спестят 2лева.

Офертите, които ми допадат започват от 2500Е/кв.м и не са мръднали за 3 години, а това за мен е неразумна цена за семейния бюджет. Така, че съм си наемател.
Та какво значение има, че някой си кучкарник е паднал като той за мен е имал стойност 0. Няма как да стане по-евтин. Банките също изкарват на пазара само кучкарниците - защо??????
Това което заключавам е, че до сега спад не е имало и тепърва ще започне. И няма нужда да се търси дъно, когато спад не е имало.

В грешка си, това, което сега е 2500, преди беше 3500. Има "прогрес".
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 22:35:07
Quote
Imotko
Quote
darkside
Ивораде, ти майна да не си мениджър продажби при тия Флоримонт? Там ви карат да пишете глупости, да правите ЪП щото да си продавате апартаментите с черните тераси. Чувал съм, че ако Паскал не е на кеф ядете и бой понекога. Ако те интересува истинското състояние на компанията, питай!

Хората си строят и на околовръстното, от Младост печалбата вече са я извадили, а вие по форумите може да лапате мухите и да чакате имоти без пари. На Фонтаните не знам кой собственик се сменя вече, ама не ги подаряват апартаментите.
Имотко, познаваш ли хората там отблизо? Да не работиш и ти за Паскалчо? Що се засягаш за боя - аз съм бил свидетел два пъти на опердашването на некой и друг мениджър продажби! Даже дясната му ръка Андон ходи да си прави зъбите. За печалбата, моа да ти кажа в к,во се състои и дали печалба е точната дума.....оня паметник на "България" и околовръстното нема продаване....
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 22:55:03
дарки, хора като Паско не карат дълъг живот, все някой ден ще попадне на "неправилния" човек, аз и сега си мисля че Паско не спи спокойно. Глей сеир и когато новата собственица на БАКБ си поиска кинтите.

П.П. виж си ЛС.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 23:16:14
Quote
darkside
Quote
Imotko
Quote
darkside
Ивораде, ти майна да не си мениджър продажби при тия Флоримонт? Там ви карат да пишете глупости, да правите ЪП щото да си продавате апартаментите с черните тераси. Чувал съм, че ако Паскал не е на кеф ядете и бой понекога. Ако те интересува истинското състояние на компанията, питай!

Хората си строят и на околовръстното, от Младост печалбата вече са я извадили, а вие по форумите може да лапате мухите и да чакате имоти без пари. На Фонтаните не знам кой собственик се сменя вече, ама не ги подаряват апартаментите.
Имотко, познаваш ли хората там отблизо? Да не работиш и ти за Паскалчо? Що се засягаш за боя - аз съм бил свидетел два пъти на опердашването на некой и друг мениджър продажби! Даже дясната му ръка Андон ходи да си прави зъбите. За печалбата, моа да ти кажа в к,во се състои и дали печалба е точната дума.....оня паметник на "България" и околовръстното нема продаване....

Не ги познавам въобще. Но гледам работят сега, когато малко в тоя бранш го правят, и не вярвам да работят без печалба. Гледам и на България още една "красота" вдигнаха, също не мога да разбера защо, но пък не мисля, че съм най-умния на света. Та такива работи си мислех. Ако се окажат по-други-нищо ново под българското слънце.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 23:33:49
Quote
Гладен Брокер
дарки, хора като Паско не карат дълъг живот, все някой ден ще попадне на "неправилния" човек, аз и сега си мисля че Паско не спи спокойно. Глей сеир и когато новата собственица на БАКБ си поиска кинтите.

П.П. виж си ЛС.
О.К. Гладуващ с вълци! И ти имаш. А Паско не спи спокойно от миналия септември....Висят там едни пари майна, със страшна сила......и за дапове и за хотели в Банско, и Ромпетроли и Младости и старости.........суши - муши барове......
Re: Иде ли ново имотно дъно?
12-06-2011 - 00:35:42
С това последното ти ЛС много ме накефи дарки. Но още не е това което трябва да е.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
15-06-2011 - 10:29:26
avatar
Quote
drakkar
ivorad каква е себестойността в момента на 2- стаен 40 годишен панел в центъра на София, 64 кв.м. закупен за 10 000 лв с ипотека от ДСК с 1,5 % годишна лихва и изплатен преди 15 години.

ПП: панелния блок е строен от трудови войски

Жокер: имай в предвид, че сградите се амортизират за период 25 - 50 години

И каква му е пазарната цена на същия панелен апартамент и каква е връзката между себестойността и пазарната цена ?

ivorad още чакам да ми отговориш за себестойността !!! И най - вече каква точно е връзката между себестойността и пазарната цена на даден продукт ? Ако може формула да приложиш или функция някаква ще е добре. Но БЕЗ СПАМ ! Искам точни и конкретни отговори с числа и доказателства !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Иде ли ново имотно дъно?
15-06-2011 - 10:44:18
Quote
drakkar
И най - вече каква точно е връзката между себестойността и пазарната цена на даден продукт ?

Господине, връзката между себестойността и пазарната цена е очевидна за всеки, който някога нещо е произвел и продал. За виртуалните експерти с нулев практически опит, обаче, тази връзка е невидима. Така че аз съм безсилен да Ви надаря със зрение:все едно да ви накарам да харесате Бетовен, при положение, че се възхищавате от чалгата......
Няма как да станеwinking smiley
Слушайте си чалга и бъдете рахат!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход