Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде ли ново имотно дъно?

Публикувано от Р.Станоева 
Re: Иде ли ново имотно дъно?
04-06-2011 - 12:26:46
avatar
Quote
batko

Tи си живееш в един измислен свят и от Люлин едва ли си ходила по на Запад.Имаш ама много грешна представа за западния свят.Или халюцинираш.Не си мисли че има идеално място за живот на света в заблуда си.За глада не ме мисли гледай да наготвиш на мъжа си и го скапи от секс щото лошоооооооооо

Изпростяваш тотално в безсилието си да водиш смислена полемика.
Живяла съм във Франция- 5 години, за което време доста неща съм видяла и научила за функционирането на правовата държава.
И никъде, и никога не съм твърдяла, че има идеално място за живот по света- ако мислех така, щях да го открия и да съм там. Не да вися по българските форуми като теб и сие специалисти по всичко, за да рева, че все нещо и някой ми пречи.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
04-06-2011 - 12:34:34
avatar
Quote
камелия
Разлика няма- можеше да го разбереш, само ако си собственик.
Но, тъй като не си и тъй като все не можеш да схванеш, че в една сделка единият участва с хартийките си, а другия- с вещта, която е купил със своите хартийки, колкото и да ти се обяснява, пак ще си пишеш едно и също.

Quote
dodo2
Като не съм - приеми облога. Но много добре знаеш каква е истината и ще ти увехне самочувствието.

Разлика има, но подсъзнателно я отричаш, защото и един тъпанар да си убедила да купи на тройни цени, трябва да се чувстваш толкова гузна, че да си теглиш въжето.

Както и очаквах, колкото и да ти се обяснява, пак си пишеш едно и също.
Имаш проблем с осмислянето на елементарно изречение, съставено само от ежедневно използвани думи.
Затова оставям отново поста си- ако не искаш да ставаш за смях с няколкото фрази, с които пълниш всеки твой пост, помоли някой третокласник да ти разясни написаното, че дано влезеш в час с отговора си.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
04-06-2011 - 15:31:48
avatar
Quote
камелия
Quote
камелия
Разлика няма- можеше да го разбереш, само ако си собственик.
Но, тъй като не си и тъй като все не можеш да схванеш, че в една сделка единият участва с хартийките си, а другия- с вещта, която е купил със своите хартийки, колкото и да ти се обяснява, пак ще си пишеш едно и също.

Quote
dodo2
Като не съм - приеми облога. Но много добре знаеш каква е истината и ще ти увехне самочувствието.

Разлика има, но подсъзнателно я отричаш, защото и един тъпанар да си убедила да купи на тройни цени, трябва да се чувстваш толкова гузна, че да си теглиш въжето.

Както и очаквах, колкото и да ти се обяснява, пак си пишеш едно и също.
Имаш проблем с осмислянето на елементарно изречение, съставено само от ежедневно използвани думи.
Затова оставям отново поста си- ако не искаш да ставаш за смях с няколкото фрази, с които пълниш всеки твой пост, помоли някой третокласник да ти разясни написаното, че дано влезеш в час с отговора си.

То както не може да се очаква един сериен убиец да чувства вина, така и тарикатите на дребно (това сте креватните брокери) не чувстват вина за пострадалите им заради тях "клиенти" (а по-точно шарани).

Креватните брокери = алчни тарикати. А пък ако живеят и в Люлин и си дават люлинския адрес като адрес на креватния офис - положението е трагично.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Иде ли ново имотно дъно?
04-06-2011 - 16:49:20
avatar
Quote
камелия
Разлика няма- можеше да го разбереш, само ако си собственик.
Но, тъй като не си и тъй като все не можеш да схванеш, че в една сделка единият участва с хартийките си, а другия- с вещта, която е купил със своите хартийки, колкото и да ти се обяснява, пак ще си пишеш едно и също.

на което, Додко2 дава следния отговор " по същество":

Quote
dodo2
Креватните брокери = алчни тарикати. А пък ако живеят и в Люлин и си дават люлинския адрес като адрес на креватния офис - положението е трагично.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Иде ли ново имотно дъно?
04-06-2011 - 18:15:54
avatar
Интересен диалог - ти си достатъчно неумна (по-мека дума немога да измисля), за да не можеш да схванеш, че има разлика между:
а) да дадеш на някой подарък 50000 евро реални пари
б) да пропуснеш шанса да спечелиш 50000 евро
и започна с лиричните простотии, а после се оплакваш "кой ми сра в гащите".


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Иде ли ново имотно дъно?
04-06-2011 - 20:18:33
avatar
Quote
dodo2
Интересен диалог - ти си достатъчно неумна (по-мека дума немога да измисля), за да не можеш да схванеш, че има разлика между:
а) да дадеш на някой подарък 50000 евро реални пари
б) да пропуснеш шанса да спечелиш 50000 евро
и започна с лиричните простотии, а после се оплакваш "кой ми сра в гащите".

А ти си откровено глупав.
Собственикът, преди да продава, е купил имота си. Дал е пари- същите, като тези, които ти би дал, ако ги имаш, разбира се, когато искаш да купиш.
Когато продаваш собственост, отново връщаш в джоба си парите, които преди това си дал, за да я купиш.
Ако и сега не разбра, няма начин никога да се случи и окончателната ти първа диагноза- олигофрения, ще е доказана.
А последното изречение на последния ти пост, потвърждава и втората ти диагноза- Копрофилия.
Толкова наситена любов към изпражненията, само при Гладния брокер се среща.
Овоняхте форума.........



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-04 21:51 от камелия.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
04-06-2011 - 21:44:00
Quote
камелия
Овуняхте форума.........

Това от вуня ли идва?
Re: Иде ли ново имотно дъно?
04-06-2011 - 22:20:51
Quote
bota156
sid40 - посочи ми една алинея която се спазва от всички, абсолютно всички в БГ.
И който не я спазва да си получава наказанието точно както е написано по закон - ама да се прилага пак за ВСИЧКИ.
Аз не се сещам за такава - абсолютно нищо не се спазва в тази територия наречена българия.
Договори, актове, постановления... бла бла са си само хартийки в Булгаристан и ако я намачкаш хубаво става единствено да си обършеш акитата.

омертата и данък обществено мнение
Re: Иде ли ново имотно дъно?
04-06-2011 - 22:27:33
Quote
Dimitar.
Quote
камелия
Овуняхте форума.........

Това от вуня ли идва?

Не, от ВУНА (вълна).
Re: Иде ли ново имотно дъно?
04-06-2011 - 22:34:45
Quote
Атанас Янев
Камелия, сърце мое, я сподели как точно да помогне тогава на кретените, набутани за цял съзнателен живот с кредит, който и тогава не са имали перспектива да изплатят?

Като забранят на банките да повишават лихвите ли?

И после какво? На 30% лоши кредити какво прави банката?

Айде да се мисли малко, а?

Лихвите се повишават и при повишаване на % лоши кредити.

вие господин Янев икономическо образование ли имате?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход