Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
31-05-2011 - 14:10:58
Какво се разбира под нормален пазар? Да дойдат пак анличаните и да дават хиляди евра на кв.м.?

Нормален имотен пазар е невъзможен без нормална икономика.
Каква икономика има в тая страна? Някой мисли ли въобще за икономика? Извън нивото на молове и магазинчета от всякакъв калибър за хранителни стоки, обувки и парцали?

Когато има дългосрочна перспектива за балансирано икономическо развитие - с конкретни параметри, тогава едва може да се очаква стабилно и плавно активизиране на имотния пазар.

Тъй като никой не мисли за тези неща - не може да се очаква акстивен имотен пазар в близко бъдеще. Балъците вече се набълбукаха, други няма.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-31 14:11 от general.
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
31-05-2011 - 17:47:17
Англичаните пък кога са давали "хиляди евра" за м2 ???
В масовия случай те купуваха къщи по селата...какви хиляди евра те налегнаха пак...?
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
31-05-2011 - 20:03:07
В смешното Банско се има предвид.
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
31-05-2011 - 22:48:01
Според мен пазара си е съвсем нормален в момента. Всеки имот предложен на разумна цена се продава. Всеки имот предложен на неразумна цена си седи непродаден. Какво ненормално има?
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 13:42:00
Още едно доказателство, че пазар може да има само за луксозни и прилични имоти (които липсват):

Под 5% от домакинствата държат 68% от депозитите у нас

За масовия продукт, който се построи - парички няма.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-01 13:43 от Селяк.
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 16:52:06
Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?


Въпрос: КОГА ще свърши икономическата криза в БГ?

winking smiley
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 18:54:15
Quote
Гладен Брокер

Та представи си че имам възможност да дам 100К за жилище в БГ

Драги г-н Гладен Бръмчо, нямате възможност да дадете 100К за каквото и да било, където и да е. Просто не разполагате с парите.
Ако разполагахте, щяхте да ги инвестирате в нещо разумно / според оценките си/, нямаше да се цепите по форумите в този хахав стил.
Това е положението, уви......
smiling smiley
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 19:38:05
avatar
Драги г-н ivorad, след като така категорично и със сигурност твърдите че Гладния Брокер не разполага с посочената сума, аз бих се наел да посреднича по въпроса. Познавам нотариус по чиято сметка вие и Гладния Брокер можете да преведете примерна сума за облога да речем по 20К и след това ако Гладния Брокер докаже че тези пари са стояли на негова банкова сметка примерно поне 5 месеца то тогава той ще получи всички пари от нотариуса. Ако не вие печелите всичко.

г-н Гладен Брокер съгласен ли сте?

г-н ivorad съгласен ли сте?
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 19:39:17
Quote
iciltd
Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?


Въпрос: КОГА ще свърши икономическата криза в БГ?

winking smiley
"Един Господ знае" не е удачно, щото едва ли и той знае.........

Населението било спестовно...В 5% от народа били цели 20млрд. лева.....а в останалите сюрреалистични сюрмаси били още цели 10млрд. лева! Бравос, пестеливи хора ей?!
Аз обаче питам КЪДЕ СА ПАРИТЕ, останалите, дет са сериозни пари. Щото тия са "пълен та-ак" дет вика един приятел. 5% (или около325000 души) по около 6000 лева средно, ето ти ги 20млрд. Останалите 95% (около 6400000 души) по 185 лева, ей ти ги останалите 10млрд. Брей, чи бугати ора брей.....(туй "бугатиту" е за бугати, ни е за вас!) Значи 95% от съществата по наште земи средно им се полага по около нема и 200 лева на влог! Ми туй за колко дни ша стигне бре! Това е несериозно! В БГ има мнооого повече пари! Ама пак стигаме до небезизвестния въпрос: Hu gate the money?
Re: Ще има ли нормален пазар дори след икономическата криза в БГ?
01-06-2011 - 19:45:02
Quote
dеlluxx
Драги г-н ivorad, след като така категорично и със сигурност твърдите че Гладния Брокер не разполага с посочената сума, аз бих се наел да посреднича по въпроса. Познавам нотариус по чиято сметка вие и Гладния Брокер можете да преведете примерна сума за облога да речем по 20К и след това ако Гладния Брокер докаже че тези пари са стояли на негова банкова сметка примерно поне 5 месеца то тогава той ще получи всички пари от нотариуса. Ако не вие печелите всичко.

г-н Гладен Брокер съгласен ли сте?

г-н ivorad съгласен ли сте?

Драги г-н Делукс, не успявам да разбера, а паричният размер на Вашата отговорност какъв ще е?
Ако обичате да ми обясните, защото не мога да схвана.....
След като ми отговорите, ще Ви задам още няколко въпроса.
Успех в отговарянето smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход