Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търговските обекти с по-ниски цени!

Публикувано от Гладен Брокер 
Търговските обекти с по-ниски цени!
28-04-2011 - 20:27:06
[xr.com]

куку пак не позна. Обявата е от собственик.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-28 20:27 от Гладен Брокер.
Re: Търговските обекти с по-ниски цени!
28-04-2011 - 20:36:19
Това е на един тарлък от слатина.
Re: Търговските обекти с по-ниски цени!
28-04-2011 - 23:10:29
Сахибе, какво правиш?

Защо продаваш търговския си обект на 150Е квадрата?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-28 23:15 от javcho.
Re: Търговските обекти с по-ниски цени!
29-04-2011 - 21:55:36
avatar
Quote
javcho
Сахибе, какво правиш?

Защо продаваш търговския си обект на 150Е квадрата?

Давам го много по-евтино. Това е само офертна цена!
Re: Търговските обекти с по-ниски цени!
29-04-2011 - 22:35:33
Здрасти sid-е, тука [www.bgobiavi.net] за бизнес връзка с недвижими имоти ли става дума или е нещо друго?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-29 22:44 от Гладен Брокер.
Re: Търговските обекти с по-ниски цени!
29-04-2011 - 22:46:21
avatar
Quote
Гладен Брокер
Здрасти sid-е, тука [www.bgobiavi.net] за бизнес връзка с недвижими имоти ли става дума или е нещо друго?

За каквото си го пуснал. Всеки си отговаря за действията.
Re: Търговските обекти с по-ниски цени!
29-04-2011 - 22:55:14
sid-е, а ако е това което си мисля, то извинявай за любопитството, но ми се ще да те попитам как приема Ева нещата, тя знае ли или още не е разбрала, че покрай имотите те интересуват и други неща?
Re: Търговските обекти с по-ниски цени!
29-04-2011 - 23:03:02
avatar
Quote
Гладен Брокер
sid-е, а ако е това което си мисля, то извинявай за любопитството, но ми се ще да те попитам как приема Ева нещата, тя знае ли или още не е разбрала, че покрай имотите те интересуват и други неща?

Не, все още не е разбрала, че покрай имотите ме интересуват други неща, като живот в БГ, семейство, дом, законност и други такива, които теб не те касаят, но скоро ще разбереш. Само за домашно - чл.147 от НК.
Re: Търговските обекти с по-ниски цени!
29-04-2011 - 23:33:38
sid-е ако Ева още не е разбрала че искаш да създаваш семейство, то тогав да разбирам ли, че ще създаваш семейство с някой от твоя пол? А това за чл.147 от НК не го разбрах, какво имаш предвид? Ако мислиш, че давайки линкове към твои интернет обяви е подсъдимо, то тогава още отсега ти казвам да не си губиш време и пари по адвокати.
Re: Търговските обекти с по-ниски цени!
29-04-2011 - 23:38:56
avatar
Quote
Гладен Брокер
sid-е ако Ева още не е разбрала че искаш да създаваш семейство, то тогав да разбирам ли, че ще създаваш семейство с някой от твоя пол? А това за чл.147 от НК не го разбрах, какво имаш предвид? Ако мислиш, че давайки линкове към твои интернет обяви е подсъдимо, то тогава още отсега ти казвам да не си губиш време и пари по адвокати.

Мои ли? Ти май доста подценяваш някои институти в БГ!!! Но това не е мой проблем. Парите по адвокати са ми чиста инвестиция. Само чисти победи в съда. :]smoking smiley Не можеш да си представиш колко скоро ще ти видя удивената физиономия в БГ. Лошото е че ще се постарая никога повече да не я напуснеш. Ще станеш най-добрия патриот*angel*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход