Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"

Публикувано от greenbul 
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
16-05-2011 - 13:13:13
Накрая /къде 2013г. зимата/ ще се съберат всички квартали, без Иван Вазов, Изток, Бояна и Драгалевци, малко от Центъра и Лозенец в твоя интервал 400-600 и ще си стоят така 100 години. По-хубавите неща естествено ще си струват повече, ама твоята графика няма да ги лови заради относително големия брой боклуци.
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
16-05-2011 - 13:59:08
Абе вие нормални ли сте бе хора ? Това го питам с чиста съвест, единия вика било имало раздвижване, др. хората купували аз ето това видях:

"От 1 януари до 31 март т. г. в София има 9% спад на покупко-продажбите на имоти спрямо същия период на 2010 г. Сделките се стопяват за година от 4002 на 3644, сочат данни на службата по вписвания."

Да споменем ли че и в това влизат и между роднини наследствени имоти и те не са никак малък брой има и продадени от любимите ви ЧСИ. Аз като гледам все по малко хора ходят по почивки (на великден и гергьов ден ходих все в хубави хотелчета и все празно, а това от давна не го бях виждал да има празни стай и да не е фраш). Явно все повече хора имат недостик или несигурност за пари. И нямало да падат, това ще се види в течение на времето, кой прав - кой крив. Ама щом са тръгнали из молове да дирят някой заблуден клиент, нямам думи, това просто е прекалено отчаян ход за мен.
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
16-05-2011 - 15:31:05
avatar
Цитат от нещо писано 2004 и публикувано в Капитал
После масово оплюто от брокерите по форумите
и накря се оказа абсолютна истина...

Една статия от 2004

"Във всички случаи цените на недвижими имоти достигат своя максимум няколко месеца след приемането в ЕС—обикновено до една година след заветната дата. При тези обстоятелства можем спокойно да заключим, че цените ще достигнат своя връх през втората половина на 2007 година."
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
16-05-2011 - 15:37:58
Quote
Imotko
Накрая /къде 2013г. зимата/ ще се съберат всички квартали, без Иван Вазов, Изток, Бояна и Драгалевци, малко от Центъра и Лозенец в твоя интервал 400-600 и ще си стоят така 100 години. По-хубавите неща естествено ще си струват повече, ама твоята графика няма да ги лови заради относително големия брой боклуци.

Е това вече е разумно. Чак 100 години, eдва ли. Виж 10 може.

Бояна и Драгалевци блокчетата са били винаги на ниски цени, къде ги буташ в топ цените. То и сега там се намират на под 600Е.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-16 15:53 от javcho.
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
16-05-2011 - 16:13:48
Quote
palamud
Цитат от нещо писано 2004 и публикувано в Капитал
После масово оплюто от брокерите по форумите
и накря се оказа абсолютна истина...

Една статия от 2004

"Във всички случаи цените на недвижими имоти достигат своя максимум няколко месеца след приемането в ЕС—обикновено до една година след заветната дата. При тези обстоятелства можем спокойно да заключим, че цените ще достигнат своя връх през втората половина на 2007 година."

M-m-m да така си беше. После тука ще ми разправят, че кризата дошла като гръм от ясно небе. Всички си е казано всичко си не написано, зане се какво ще стане.



Ей ви я сегашнта ситуация, ей ви я бъдещата. Да се дебатира е излишно търкане на клявитурите.



Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
16-05-2011 - 16:25:08
avatar
greenbul може ли да продължиш оранжевата линия / може и с друг цвят / smiling smiley
Искам да видя дали мислим едно и също !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
16-05-2011 - 16:45:39
Quote
drakkar
greenbul може ли да продължиш оранжевата линия / може и с друг цвят / smiling smiley
Искам да видя дали мислим едно и също !

Доста трудно е.Особено прогнозите по оста Х са почти невъзможни, защото там стои факторът време. Теоритично графиката би трабвало да опише нещо такова.



Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
16-05-2011 - 16:52:45
грийн-е, сега те разкрих че си Ъпър. Зимата на 2013 трябваше да я вдлъбнеш до под 200.
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
16-05-2011 - 16:58:11
avatar
Даваш дъно 450 евро ???
В Латвия имаше връх 1600 евро и дъно 480.
Според мен ще слезем под 400 евро ако се съобразим с достигнатите "висоти" преди това smiling smiley
Иначе за тайминга - и аз смятам края на 2012 ще е най - изгодно да се купува.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
16-05-2011 - 17:02:37
avatar
Ето малко по-сбита, за да се сравни с любимата на greenbul smiling smiley Малко по-различно е, бичи капан е трябвало да има по-рано.






239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход