Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Паника

Публикувано от Върколак 
Re: Паника
29-03-2011 - 21:26:47
Quote
др. Иванов
...карам пасат и голф с всички екстри

...набивам и кюфтета с лютеница

Дъщеря ми е на 32

С това се хваля аз, не с каени!

Защо премълчаваш панелката и в кой квартал е?

Казах ти със всеки ред лъсваш повече.

Като сме на тема, защо само едно дете?

Или за две не стигнаха парите?

Пълна дупка си Иванов. По европейски стандарт не си и средна класа.
Re: Паника
29-03-2011 - 23:21:26
avatar
Quote
др. Иванов
В интернет няма как да се убеждаваме кое на кой е, затова и не отговарям за парцелите, ако някой иска нещо сериозно да се обади - 4 дк. на вътрешния път с 35% плътност, 1,8 Кинт, трафопост, уредени връзки, одобрен проект за 13200 м2 РЗП от тях 3600 подземно - чист подарък заради кризата 1,8 млн. евро, парцела е до Вечна 1 от там може да искате телефона и да ми се обадите. Може и 200 хил. евро + 30% обезщетение. За другите - цени народни, но не са в регулация.

Не ми отговаряш, защото след като те бъзикнах един път за зона Б5 знаеш, че знам отговора. winking smiley Айде няма да те закачам повече, но и ти намали малко фантасмагориите *drink1*

P.S. За сравнение с менюто - почти като това което описа вчера, само с един фреш допълнение излезе 35.50 лева и оставих 40 лева на сервитьора при това в съвсем обикновено място за ядене в единия от моловете. Така че вместо да говориш фантазии, започни една лекция "как да спестим малко от глупости", изглежда ще си доста по-полезен. Стига и това да не е измислица, защото май скоро не си ял навън, за да видиш какви са станали цените.
Re: Паника
30-03-2011 - 09:21:03
Додо, винаги съм бил сигурен, че си куха лейка! В мол се пие кафе, максимум едно-две малки, в нашите молове не се обядва, обядва се в ресторанти, на затворена врата. Аз почти непрекъснато се храня в ресторанти и затова много рядко ходя в скъпи, има отлични ресторанти, където с 15 лв. обяднаш и пиеш 2-3 бири, за лехорките има и такива, където за толкова може да си вземеш една салата от четвърт краставица и половин домат.
За зоната не те разбрах нито тогава, нито сега. Единственото общо, което съм имал със зоната е, че по комунистическо съм монтирал мои съоръжения там.
Re: Паника
30-03-2011 - 11:51:32
avatar
Quote
др. Иванов
Додо, винаги съм бил сигурен, че си куха лейка! В мол се пие кафе, максимум едно-две малки, в нашите молове не се обядва, обядва се в ресторанти, на затворена врата. Аз почти непрекъснато се храня в ресторанти и затова много рядко ходя в скъпи, има отлични ресторанти, където с 15 лв. обяднаш и пиеш 2-3 бири, за лехорките има и такива, където за толкова може да си вземеш една салата от четвърт краставица и половин домат.
За зоната не те разбрах нито тогава, нито сега. Единственото общо, което съм имал със зоната е, че по комунистическо съм монтирал мои съоръжения там.

smiling smiley

Е не е единственото явно, за да го натяквам толкова, ама нали казах че няма да се закачам повече, всяко нещо - с мярка. *drink1*
Re: Паника
30-03-2011 - 15:22:42
Quote
dodo2
Quote
др. Иванов
В интернет няма как да се убеждаваме кое на кой е, затова и не отговарям за парцелите, ако някой иска нещо сериозно да се обади - 4 дк. на вътрешния път с 35% плътност, 1,8 Кинт, трафопост, уредени връзки, одобрен проект за 13200 м2 РЗП от тях 3600 подземно - чист подарък заради кризата 1,8 млн. евро, парцела е до Вечна 1 от там може да искате телефона и да ми се обадите. Може и 200 хил. евро + 30% обезщетение. За другите - цени народни, но не са в регулация.

Не ми отговаряш, защото след като те бъзикнах един път за зона Б5 знаеш, че знам отговора. winking smiley Айде няма да те закачам повече, но и ти намали малко фантасмагориите *drink1*

P.S. За сравнение с менюто - почти като това което описа вчера, само с един фреш допълнение излезе 35.50 лева и оставих 40 лева на сервитьора при това в съвсем обикновено място за ядене в единия от моловете. Така че вместо да говориш фантазии, започни една лекция "как да спестим малко от глупости", изглежда ще си доста по-полезен. Стига и това да не е измислица, защото май скоро не си ял навън, за да видиш какви са станали цените.

Фло-кафе в Дъмола е чудесно.*drink1*
Re: Паника
30-03-2011 - 17:05:34
avatar
*drink1*

"Обядва се в ресторанти, на затворена врата" това обаче си го записах в тефтера със соц-лафове smiling smiley
Re: Паника
24-04-2011 - 10:09:31
И София не остава по-назад. Защо постоянно се оплаквате? Че даже виждате и ръст.

http://www.imoti.net/kashta-sofia-gorna-banya--anno1795766.html
Re: Паника
10-05-2011 - 19:02:08
Аз му вярвам на др Иванов , контактувам с хора ,на които по нищо не можеш да познаеш какво им е финансовото и имотното състояние ,тия дето парадират много -си намират майстора.
Re: Паника
10-05-2011 - 20:52:52
Само за точност това е делта хил в Кладница. Не е София. Иначе по скромното ми мнение едно прекрасно място за живеене извън София.


Quote
Върколак
И София не остава по-назад. Защо постоянно се оплаквате? Че даже виждате и ръст.

http://www.imoti.net/kashta-sofia-gorna-banya--anno1795766.html
Re: Паника
10-05-2011 - 21:46:47
Quote
Imotko
Както сте се събрали все с жилищна нужда, но пък и разбирачи, защо не вземете да си спретнете една блокче с десетина апартамента.
Цаните Фло за технически, вземате най-ниската оферта за груб строеж от съседната тема и започвате.

Че защо да трошат нерви да строят, като могат да купуват от пишман инвеститори, продаващи на загуба. Къде е написано, че след като инвестираш, ще спечелиш. Който е направил лоша инвестиция ще загуби. И да не продават сега на загуба, часовникът тиктака.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход