Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2

Публикувано от nabludаtel 
Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
19-01-2011 - 18:02:41
[targ.bg]търг/24259/ Струва ли си? Аз ще опитам, няма да чакам 149. Жорес къде си бре? Искам я тая пущина.
bah
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
19-01-2011 - 18:17:13
avatar
Наблюдател, Вие да не сте рекламен агент на сайта за търгове ?
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
19-01-2011 - 18:26:47
avatar
Абе Банкя, ти знаеш ли къде е?
Искам жълтите паветаааааааа 149 леваааааааа.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
19-01-2011 - 18:57:40
Естествено, че е /поредният/ рекламен агент на ЧСИ-тата измамници.
Това недоизмазано и неоградено къще на края на Банкя до гората в кучия гъз струва колкото тухлите и керемидите, вложени него.
Не става по принцип за живеене от бели хора, а ако все пак искаш, трябва да вложиш поне още три пъти по цената от търга.
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
19-01-2011 - 19:50:30
Imkotko приятелю прави са за ЧСИ-тата измамници. Искат твърде много пари за къща с двор съседска на ББ.
Все пак друго си е душегубка в Люлин1 за 500 евро/м2 нали?

И не ме наричай рекламен агент на ЧСИ ако обичаш. Иначе и аз ще започна да те обиждам.

================
kolev@decaleges.com
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
19-01-2011 - 20:04:47
Добре де....иди я виж тая къща поне,виж документи какви има за нея,законен ли е тоя строеж и т.н.
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
19-01-2011 - 20:43:56
Колега,това къще има още доста разходи по него , за да стане за живеене но пък за тзи пари си е оферта.
Имотко, Бели брег е в началото на Банкя на първият прелез на жп.линията,а улицата на ,която е къщата е успоредна на жп.линията и от едната си страна граничи с река"Лайнянка".Тортко ти пиши за Канада за Банкя не бери грижа нали си направил своят избор.
ПС . А ако има някое изгодно имотче в Канада пусни малко инфо ,че да си полезен на аудиторията.
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
19-01-2011 - 20:49:57
Quote
nabludаtel
[targ.bg]търг/24259/ Струва ли си? Аз ще опитам, няма да чакам 149. Жорес къде си бре? Искам я тая пущина.

Единствената "грижа" на тази къща е, че е малък процента собственост върху терена, което по никакъв начин не ти обременява ползването на половината терен. Доколкото знам /а аз бая знам/ съседите на калкана са 6+. Има и възможност за никакви /дребни/ пари да се купи и до 1/2 ра от целия парцел.

Ако наистина ти е интересен чукни на лични да те насоча към правилния човек, който ще ти даде всичкото необходимо инфо за имота за да можеш да вземеш решение.
Можеш да се разбереш и преди търга, тази възможност в случая я има.

Поздрави,
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
19-01-2011 - 20:54:32
Да се разбереш ,колко да се разбереш?Това къще се предлага от 3-4 месеца по сайтовете за имоти,в момента за 65000к.(без да се споменава ипотеката естествено)
Re: Къща с двор в Банкя (няма цигани) за 178 евро/м2
19-01-2011 - 21:04:43
Quote
vlado.b
Да се разбереш ,колко да се разбереш?Това къще се предлага от 3-4 месеца по сайтовете за имоти,в момента за 65000к.(без да се споменава ипотеката естествено)

Можеш само нагоре да се разбереш /така мисля/. Предлага се да - явно цената не е била правилната.
Неприлично много са имотите търкаляни из сайтовете /отражение е това търкаляне на действителността/.

Ипотека smiling smiley, дали има или няма какво е значението?
От платената цена се покрива задължението, а нови собственик няма грижа. Мислех си, че тези неща с ипотеките са вече ясни.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-19 21:20 от jores.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход