Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
22-01-2011 - 16:41:00
Да не ви се бъркам в разправиите ,но аз както го разбрах Dicho е спестил(не изработил) за една година 12000 евро (не лева).
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
22-01-2011 - 21:07:42
Браво, ето един, който разбра. Сега те моля да го обясниш и на валси и компания. Аз не можах.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-22 21:13 от dicho.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
23-01-2011 - 12:36:44
Вижте не му се връзвайте на дичо. Той няма агенция а е креватно броки за запознанства и копира обявите на други агенции в бранша.
Това е. Това личи по грандоманските му изказвания че той издържал приюти за изоставени деца, че издържал църкви, художници и какво ли още не...

Питам се как стават тия неща с 4 сделки за година? Сами си преценете какъв е дичо... Според мене е обикновен лъжлив некадърен брокер неспособен на нищо друго.

================
kolev@decaleges.com
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
23-01-2011 - 12:38:03
avatar
Леле какви дребни душици се занимават с проблемите на един реално работещ!eye popping smiley Те наистина не си намериха друга работа. Извън трите мантри явно не могат друго да измислят. Няма въображение.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
23-01-2011 - 12:46:41
я какви ги ръси сахибта.... кога най-после Дянков ще прочисти огромната бройка писарушки на държавна копанка та на сахиба и заплатката от 450 лв да му изгасне. Да си ходи там в най-мръсният цигански град в БГ (Радомир) където му е и мястото.

================
kolev@decaleges.com
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
23-01-2011 - 13:09:10
avatar
Quote
nabludаtel
я какви ги ръси сахибта.... кога най-после Дянков ще прочисти огромната бройка писарушки на държавна копанка та на сахиба и заплатката от 450 лв да му изгасне. Да си ходи там в най-мръсният цигански град в БГ (Радомир) където му е и мястото.
.............
Поболял си се от злоба и безпътица човече, заради това че не можаха да намерят за тебе евтин имотец. Когато разчисти писарушките може и вече да не можеш да бъдеш свидетел на този факт, пък и аз не съм писарушка. Освен това мога да си ходя където си искам защото имам имоти на много места, а ти можеш само да броиш звездите докато скиташ немил-недраг и единствената следа която ще оставиш след себе си е от цървулите ти в снега който ще се стопи напролет.
PMP
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
23-01-2011 - 13:54:35
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
nabludаtel
я какви ги ръси сахибта.... кога най-после Дянков ще прочисти огромната бройка писарушки на държавна копанка та на сахиба и заплатката от 450 лв да му изгасне. Да си ходи там в най-мръсният цигански град в БГ (Радомир) където му е и мястото.
.............
Поболял си се от злоба и безпътица човече, заради това че не можаха да намерят за тебе евтин имотец. Когато разчисти писарушките може и вече да не можеш да бъдеш свидетел на този факт, пък и аз не съм писарушка. Освен това мога да си ходя където си искам защото имам имоти на много места, а ти можеш само да броиш звездите докато скиташ немил-недраг и единствената следа която ще оставиш след себе си е от цървулите ти в снега който ще се стопи напролет.

Интернедо дава и много имоти на много места...
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
23-01-2011 - 18:48:40
avatar
Добре бе колко имам не е важно за тебе нали? Важното е че ти нямааааааааш. Няма и да имаш. Затова злобееш. Давиш се в собствената си жлъч. Кофти. Така се хващат много заболявания.
................
За мен е важно, че утре и да спра да работя, ще получавам доходи от наеми. Колко- пак няма значение. От глад няма да умра.
Но безимотен сривльо ако спре да работи ще потъне в марианската падина. Аз вече го виждам. Вчера един собственик на сервиз ми плака на рамото, че заради кризата се наложило да отстъпи половината парцели защото не могъл да им плаща наема. Предложих му да ги купи тогава:}
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
24-01-2011 - 21:46:22
Quote
СТОПАНИН ... .
Добре бе колко имам не е важно за тебе нали? Важното е че ти нямааааааааш. Няма и да имаш. Затова злобееш. Давиш се в собствената си жлъч. Кофти. Така се хващат много заболявания.
................
За мен е важно, че утре и да спра да работя, ще получавам доходи от наеми. Колко- пак няма значение. От глад няма да умра.
Но безимотен сривльо ако спре да работи ще потъне в марианската падина. Аз вече го виждам. Вчера един собственик на сервиз ми плака на рамото, че заради кризата се наложило да отстъпи половината парцели защото не могъл да им плаща наема. Предложих му да ги купи тогава:}

мале-мале, ми сега кой ще ти плаща наем за празните парцели?
И що му предлагаш да ги пазарува, нали ти сега още ще купуваш...????
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
24-01-2011 - 21:49:56
avatar
Глупи, говоря за мой познат, който стопанисва парцели на другия край на града с които нямам нищо общо. Понеже си семпъл, ще ти дам задача. Познай има ли такива парцели и на кква цена????????????????
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход