Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
21-01-2011 - 16:31:54
валси, че си тъп знам отдавна, че си мрачен злобчо - и това знам, ама не знаех, че не можеш да четеш. Само за теб обяснявам - личната ми сметка е набъбнала с тези парички /които за теб са химера/, т.е. това е чистата ми печалба, от която са извадени всички разходи.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-21 16:33 от dicho.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
21-01-2011 - 16:49:30
avatar
Quote
dicho
Ей злобчо, защо държиш непременно да доказваш, че освен от имоти и от математика на разбираш? Само за твоя информация /да не вземеш да ме предадеш на НАП !/- на 1 януари т.г. имах в сметките си с 12 000 е повече от 1 януари м.г. .

ИИИИИИИИИИИИИИИИИИ хаааааааааааааааааааааааааааааа 1000 на месец кой кат тебе!
Дичкаааааааааааа старо желязо и хартия да връщам повече ще докарам. А от просия може и двойно. Питай бай Мангал да те светне как става.
И уточни във всяка по 12 000 или общо в сметките на цялата кооперация.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
21-01-2011 - 16:51:01
avatar
Quote
фло
Quote
dicho
Нямам регистрация по ДДС, защо питаш фло ? И къде прочете да казвам, че съм "голем" ?
След като го казваш,че не си регистриран по ДДС,значи е верно ,че не си "голем",както и това,че няма начин да имаш 60 сделки годишно,освен ,ако не си съидейник на Майка Тереза и да работиш без пари.Има си праг на оборота при който регистрацията е задължителна.Преди беше 75 000 ,сега май е 50000 лв. оборот за 12 последователни месеца.Глобите са солени и ще те върнат на изходна позиция от преди 20 г. когато си открил съществуването на белия хляб! Майтапя се с малко черен хумор ,обаче нещата са сериозни!

Само да вметна ...
Не е важно колко си изкарал ... важно е колко си декларирал ...
За тая работа си има счетоводители ...

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
21-01-2011 - 16:54:48
avatar
Quote
ТОРТКО
Quote
dicho
Ей злобчо, защо държиш непременно да доказваш, че освен от имоти и от математика на разбираш? Само за твоя информация /да не вземеш да ме предадеш на НАП !/- на 1 януари т.г. имах в сметките си с 12 000 е повече от 1 януари м.г. .

ИИИИИИИИИИИИИИИИИИ хаааааааааааааааааааааааааааааа 1000 на месец кой кат тебе!
Дичкаааааааааааа старо желязо и хартия да връщам повече ще докарам. А от просия може и двойно. Питай бай Мангал да те светне как става.
И уточни във всяка по 12 000 или общо в сметките на цялата кооперация.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ти пък откога реши, че брокер ще ти казва истината и то във Форум? *xxx*
Той може ти кажа, че и 5000 лв му е печалбата за година ... вЕрвай му ... *angel*
И въобще каква е тая злоба и гледане в чуждата паница?!?

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
21-01-2011 - 17:03:25
Quote
dicho
Ей злобчо, защо държиш непременно да доказваш, че освен от имоти и от математика на разбираш? Само за твоя информация /да не вземеш да ме предадеш на НАП !/- на 1 януари т.г. имах в сметките си с 12 000 е повече от 1 януари м.г. .

Е хубаво де, от математика разбирам повече отколкото ти от имоти, но това какво общо имаше с ДДС регистраця и моите сметки целящи да намерят средна цена на сделките ти ?

Щом си 12к напред браво, дано не са само те, че верно требе да ти пращаме колети *beer*
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
21-01-2011 - 17:05:51
какво общо имаше с ДДС регистраця и моите сметки целящи да намерят средна цена на сделките ти ?
--------------------
Въпроса за ДДС ми го постави фло и няма общо с теб.
---------------
Щом си 12к напред браво, дано не са само те, че верно требе да ти пращаме колети
-------------------
На чужд гроб не се плаче, щото не знаеш къде му е главата, може да се окаже, че му ревеш....другаде !
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
21-01-2011 - 18:02:15
Quote
dicho
какво общо имаше с ДДС регистраця и моите сметки целящи да намерят средна цена на сделките ти ?
--------------------
Въпроса за ДДС ми го постави фло и няма общо с теб.
---------------
Щом си 12к напред браво, дано не са само те, че верно требе да ти пращаме колети
-------------------
На чужд гроб не се плаче, щото не знаеш къде му е главата, може да се окаже, че му ревеш....другаде !

Стига се обяснява, като ученичка а кажи верни ли са сметките ?

Хайде сега всичкииии: Задача с повишена трудност:

1. Ако агенцията на Дичо е направила 60 сделки за 1 година
2. И в банковата сметка на Дичо в края на периода има 12 000 лева бруто

Колко е изкарал Дичо на сделка ( 1т)
Колко процента е комисиона от цената на тази сделка (2т)
Колко е средната сума на сделка (5т)

хинт: Дичо не е ъпър, само се прави
--------------------------------------------------------------- *xxx*
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
21-01-2011 - 18:30:57
Много сте прости. Какво ДДС, какви 5 лева. Дичо ви будалка като малки деца.
Злобчо, а ти кажи как си с паричките. И Фло да каже, пък ние ще се посмеем.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
21-01-2011 - 18:47:28
avatar
Бе вие други проблеми немате ли си та се занимавате с това колко пари Дичо бил изкарал.
Колко-толкова. Точка.
Бахти хората ............

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: 3-те МАНТРИ на даунъри и влогари*stop*
21-01-2011 - 20:58:46
Quote
dicho
фло, мойто момче, не съм Майка Тереза, не съм обаче и Сорос,аз съм един скромен собственик на АНИ , която е подкарала 21-та си година и съм случил на счетоводител. А относно твоята загриженост - благодаря, нямам нужда от нея, защото ти на всичкото отгоре не си добронамерен.

Дичка с това твърдение,че не съм бил добронамерен вече ме обиждаш! За три години съм ти свикнал на простотиите и не се впечатлявам,но винаги съм бил добронамерен,дори когато те бъзикам на майтап,щото ти палиш като балканче от четвърт оборот. Хайде бъди жив и здрав и знай,че не съм те мислил с лошо!
Това все пак е форум,една говорилня и нищо съществено, особено в двата раздела за имотите и цените.*drunk*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход