Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?

Публикувано от okorosent 
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
21-12-2010 - 17:24:21
okorosent , откъде измисли това понятие "реални квадрати" ? Във всички обяви, които си постнал ги има, разликата е, че не навсякъде са ти направили разбивка.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
21-12-2010 - 17:31:53
дичо, не се дръж като дървен философ smiling smiley
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
21-12-2010 - 17:34:16
Бре,то туй 94кв. на таван мяза,тю-ю-ю.
bah
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
21-12-2010 - 17:37:41
avatar
имот с подробно описание

Човек, може да го капарира, без оглед.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
21-12-2010 - 18:47:35
Quote
eng
Наредбите за площообразуването постоянно се променят. Ако преди 20 год. терасите не са се включвали в площта или са се включвали с коефициент, сега не е така. Има си нормативи и те трябва да се спазват от архитектите. Аз съм конструктор и досега в практика много често се налага да се разделят по-големите апартаменти на 2 по-малки, преди въвеждането в експлоатация. Като не Ви харесва по застроена площ, избирайте си апартаменти, като искате копия от архитектурния проект и гледайте размерите на помещенията. Във всяко трябва да е написана чистата площ, без стени. Без общи части не може. Иначе за всеки ап. хеликоптерна площадка.
Tи и колегите сте за добиване.Разходи се из София и се засрами.Боклук до боклука.Да вземат това ВИАС ли е УАСГ ли да го затворят или да го направят факултет на Техническия та да ви научат нещо.Сега ставате само да карате ръчна количка с едно колело модернизирана
eng
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
21-12-2010 - 22:02:21
Quote
batko
Tи и колегите сте за добиване.Разходи се из София и се засрами.Боклук до боклука.Да вземат това ВИАС ли е УАСГ ли да го затворят или да го направят факултет на Техническия та да ви научат нещо.Сега ставате само да карате ръчна количка с едно колело модернизирана

Професионални квалификации от форум не приемам, а още по-малко писане на ти.

По темата. Брокерите предлагат нещо, много от тях не знаят какво. При новите сгради информацията я има в проекта. Друг е въпроса кой я търси. Светлите площи и размери лесно се виждат. При обяви директно от строителни фирми има и разпределения на имотите. Щом пазарът и клиентите налагат, може би е дошло време обявите да се променят. А общите части те пак ще се плащат, няма как иначе, те са част от имота.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
21-12-2010 - 23:15:30
avatar
аве... влизам - гледам 8 страници...
и никой не ми обясни за дупетата и сиринието ?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
21-12-2010 - 23:20:46
avatar
Quote
камелия


Нека бъдем коректни. Цената на кв.м. я въведоха строителните предприемачи. Пак те измислиха идеалните части да се прибавят като реални към квадратурата на жилището.
А по всички правила, в нотариалния акт се изписва ЗП + % от идеалните части на сградата и земята.
Ясно е, че срещу изискването на клиента трудно можеш да риташ, пък и за брокерите беше по- малко смущаващо такова офериране.

ДУНДО нека бъдем още по коректни а?
На мен ми се е случвало
Брокера да си измисля квадрите много пъти...
последен пример къща в мрамор съм я виждал на 130 - 150 -180 - и най наглото 210 квадрата!
И ТОВА ВСИЧКО СИ ГО ИЗМИСЛЯХА ТЪПИТЕ ЛАКОМИ БРОКЕРИ
ОПИТВАЩИ СЕ ДА Я ПРОДАДАТ ПО ЛЕСНО И ДА ПАДНЕ ЦЕНАТА НА КВАДРАТ!

като къщата беше така и не разбрах точно но около 70 квадрата на етаж - 2 етажа!
ОБАЧЕ!
Имало приземен етаж -ВСЪЩНОСТ МАЗА и там имало квадрати
и ИМАШЕ ТАВАН който можел да се преустрои на тавански етаж, а си беше покрив...
айде да не се правите на много коректни
ЩОТО ГОЛЯМА ЧАСТ ОТ ПРОСТОТИИТЕ ГИ СЪТВОРЯВАТЕ ВИЕ!


п.п. Като си изплюскаш поредната паница попара, може да потърсиш и правописни грешки и да люшнеш доволно целулита smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
22-12-2010 - 08:13:32
Quote
eng
Quote
batko
Tи и колегите сте за добиване.Разходи се из София и се засрами.Боклук до боклука.Да вземат това ВИАС ли е УАСГ ли да го затворят или да го направят факултет на Техническия та да ви научат нещо.Сега ставате само да карате ръчна количка с едно колело модернизирана

Професионални квалификации от форум не приемам, а още по-малко писане на ти.

По темата. Брокерите предлагат нещо, много от тях не знаят какво. При новите сгради информацията я има в проекта. Друг е въпроса кой я търси. Светлите площи и размери лесно се виждат. При обяви директно от строителни фирми има и разпределения на имотите. Щом пазарът и клиентите налагат, може би е дошло време обявите да се променят. А общите части те пак ще се плащат, няма как иначе, те са част от имота.
Никой не ти говори за брокери и не хвърляй вината върху тях.Аз ти говоря за това което виждам.А какво виждам коридори по 70-80 сантиметра,тераси по половин квадрат,спални по 10-12,кухня и хол в едно помещение 20 квадрата.Това брокерите ли са го направили.Вижте си фасадите отвсякъде лъха бездарие и некадърност.Няма ли да разберете някога че сграда се строи за да се чувствуват комфортно живеещите в нея а не за вашия кеф и този на банкери инвеститори и брокери.Вие вече си получавате наказанието за това което натворихте.Глад само глад ще ви оправи мозъците.99% сте пълни бездарници и некадърници.
Re: Колко квадратни метра е 1 квадратен метър?
22-12-2010 - 08:32:33
Брокера да си измисля квадрите много пъти...
последен пример къща в мрамор съм я виждал на 130 - 150 -180 - и най наглото 210 квадрата!
И ТОВА ВСИЧКО СИ ГО ИЗМИСЛЯХА ТЪПИТЕ ЛАКОМИ БРОКЕРИ
ОПИТВАЩИ СЕ ДА Я ПРОДАДАТ ПО ЛЕСНО И ДА ПАДНЕ ЦЕНАТА НА КВАДРАТ!



Вината е 100% на клиентите, защото те не искат да купят къща или апартамент, а евтин квадратен метър. Брокерите първо са им продавали къща но те безпир са питали за евтини квадрати и са им ги дали.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход