Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена на строеж на тази къща?

Публикувано от house md 
Re: Цена на строеж на тази къща?
15-12-2010 - 20:53:06
avatar
Темата си е точно за тази част от форумите, за разлика от простотиите, цинизмите, идиотският спам, с който няколко изтрещели боклука като теб например оспамиха и осраха целият сайт - тях защо модераторите не ги преместят в кошчето на сайта се чудя?

Една тема да има , в която човек може да научи нещо полезно и вие бързате вкупом да я осерете!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: Цена на строеж на тази къща?
15-12-2010 - 21:38:56
.....................................



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-15 21:57 от kalashnikof.
Re: Цена на строеж на тази къща?
15-12-2010 - 21:40:06
Ако нещо трябва да влезе в кошчето, то ще да е поне 2500 от общо 2587-те ти "мнения" winking smiley
Re: Цена на строеж на тази къща?
15-12-2010 - 22:20:01
Пич, къде видя да се оплаквам? Имах предвид този дето си цанил за баш майстор, интересно как се оправя с общаците дето не могат да четат и две приказки на кръст да вържат ама вземат колкото него.
Re: Цена на строеж на тази къща?
15-12-2010 - 23:01:00
Quote
Boby
Пич, къде видя да се оплаквам? Имах предвид този дето си цанил за баш майстор, интересно как се оправя с общаците дето не могат да четат и две приказки на кръст да вържат ама вземат колкото него.

На предната страница "3 години и половина нерви и бели коси... "! Майстора ми е перфектен,знае и 2 и 200!Лесно се оправя с общаците,щото парите им са в него! После има нещо което ти може и да не разбереш,а то е,че при мен труда е песен! Осигурявам всички удобства от битов характер,транспорт и храна,както и всички възможни и необходими инструменти за обекта,работи се от понеделник до петък от 8,30 до 17,00 часа,кафе паузи в 10 и в 14 ,въобще като учрежденци,и това е втория му обект при мен.Ако беше от нещо недоволен нямаше да дойде пак.
Re: Цена на строеж на тази къща?
15-12-2010 - 23:04:21
Какво да ти кажа. Имаш късмет с човека, времето и мястото. Ако още строях, щях да ти го взема. smiling smiley
Re: Цена на строеж на тази къща?
16-12-2010 - 00:44:08
аз също смятам че ще успее да се вмести в бюджета без излишен лукс.... брокерите хейтват че някои ще си има по готино от кутииките за които лъжат хората че и за по малко пари и без 30% общи части .... които може да си позволи да живее в къща няма да си купи на набалончените цени....


иначе Боби е прав че може да глътне нагоре колкото си иска ама има хора на които напълно им стига просто да е нормално за живеене като за средна класа на запад / на банско англичнаите и ирландците да не мислите че всички са се обзавели луксозно по скоро в повечето които съм гледал представата им е по близо до това на новодомците в манастирски / все пак не всички сме проходили на тиково дърво и от тогава да ходим боси само на такова да не ни се напукват петичките smiling smiley


и все пак за сверяване на часовника сглобяемо 330 евро до ключ

[www.eurohouse.us]
Re: Цена на строеж на тази къща?
16-12-2010 - 01:01:37
Quote
marketleverage
аз също смятам че ще успее да се вмести в бюджета без излишен лукс.... брокерите хейтват че някои ще си има по готино от кутииките за които лъжат хората че и за по малко пари и без 30% общи части .... които може да си позволи да живее в къща няма да си купи на набалончените цени....


иначе Боби е прав че може да глътне нагоре колкото си иска ама има хора на които напълно им стига просто да е нормално за живеене като за средна класа на запад / на банско англичнаите и ирландците да не мислите че всички са се обзавели луксозно по скоро в повечето които съм гледал представата им е по близо до това на новодомците в манастирски / все пак не всички сме проходили на тиково дърво и от тогава да ходим боси само на такова да не ни се напукват петичките smiling smiley


и все пак за сверяване на часовника сглобяемо 330 евро до ключ

[www.eurohouse.us]
*ok*И така става! Сега за 9000 лв.горница без преговори няма да си чупим хатъраsmiling smiley
Освен това приемам обяснението защо агентите цапат темата усилено!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-16 01:06 от фло.
Re: Цена на строеж на тази къща?
16-12-2010 - 13:29:28
Quote
Dimitar.
Quote
paio
Моля да кажете точното наименование и броя на списанието, което цитирате.
Благодаря предварително!

paio,
Не е списание, от този сайт е.
Коментара ти определено ще е полезен за всички.

Благодаря много за информацията!
Re: Цена на строеж на тази къща?
31-03-2016 - 18:38:31
Нямам нищо против някои хора да печелят от строителство, аз самия работя в близка до тази свера, но да се втълпява на ибез това изпоснелия българин че някои процедури са с такива зловещи стойности е направо тъпо. Няма никаква разлика в стойността на грубия строеж при един и същ подход на направа независимо дали го прави бедняк или милионер стоността на матерялите е една и съща. Разликата е в това дали ще платиш двойно на стойността на материалите плюс самите тях на някоя фирма кожодер или ще постъпиш смело за направата с алтернативни подходи. Нито ще избегнете таксите които си вървят така или инече, нито ще ползвате одстъпките които фирмите вземат. А това че някои са дали по 10000 за баня и още толкова за бои и тапети ..... да се успокояват сами. Груб строеж с мазилка от всякъде + дограми и дори прескъпите бои за една къща 100м2 за цена от 50000 лв НЕ Е ФАНТАЗИЯ !!! На преебалите се честито , на на всички останали успех. Който ми спори за това да си погледне количествената сметка и да замълчи завинаги.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход