Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

149 евро/м2 на паветата блян или близка реалност?

Публикувано от Шльокер и 3/4 
Re: 149 евро/м2 на паветата блян или близка реалност?
05-09-2010 - 22:21:38
Пичове - българия е ФИРА. След 20 години НЯМА да я ИМА. sad smiley
Колкото и да се пънем - няма да има нищо общо с настояшето - ще се Цигания. А циганите пари нямат, няма и да имат. И не 149 а 9 евра ще са много (справка селата). Ще има само едни полиси (гръцки) дето ще се свиваме българите и това е.
И никой няма да го боли колко са цените - на НИКОЙ няма да му се живее в ЦИГАНИЯ.
На мен сега не ми се живее - вземам добра заплата - имам си 2 апартамента в София, 1 в Сливен, 1 къща на село. Всичко това след 20 години ще струва НИЩО за щалост. Дано не съм оптимист.
Re: 149 евро/м2 на паветата блян или близка реалност?
05-09-2010 - 23:00:34
България след 20 години няма да е има само ако глупостта напусне този форум и плъзне по улиците.
Покъртително е!
Re: 149 евро/м2 на паветата блян или близка реалност?
05-09-2010 - 23:29:46
Quote
bota156
Пичове - българия е ФИРА. След 20 години НЯМА да я ИМА. sad smiley
Колкото и да се пънем - няма да има нищо общо с настояшето - ще се Цигания. А циганите пари нямат, няма и да имат. И не 149 а 9 евра ще са много (справка селата). Ще има само едни полиси (гръцки) дето ще се свиваме българите и това е.
И никой няма да го боли колко са цените - на НИКОЙ няма да му се живее в ЦИГАНИЯ.
На мен сега не ми се живее - вземам добра заплата - имам си 2 апартамента в София, 1 в Сливен, 1 къща на село. Всичко това след 20 години ще струва НИЩО за щалост. Дано не съм оптимист.

Щом българите не са способни да оправят собствената си държава, нека да отстъпят, емигрират, и освободят на по жизнеспособни нации. Тези земи може да се населят примерно от азиатци, които ще пристигат на малки групи от по няколко милиона, и с удоволствие ще заемат опразнените от българите пространства. И без това там са пренаселени. Ще забравят за цунамитата, земетръсите и ураганите- добре дошло за тях. Колкото са останали българи нека да им слугуват. И тогава ТЕ(азиатците) ще решават по колко да си продават имотите, които са получили почти като подарък. И ще са страшно доволни от това, че има такива етноси като българите, решили доброволно да се самозатрият.
Re: 149 евро/м2 на паветата блян или близка реалност?
06-09-2010 - 22:11:24
avatar
Някои българи ще се самозатрият или ще слугуват на китайците. Други обаче просто ще се преместят на по-така местенца, за да са по-далече от циганията. Лошо няма...
Re: 149 евро/м2 на паветата блян или близка реалност?
06-09-2010 - 23:38:40
Quote
др. Иванов
България след 20 години няма да е има само ако глупостта напусне този форум и плъзне по улиците.
Покъртително е!

Голямата част от глупостта на форума вече е плъзната по света, та за българските улици няма опасност.
Re: 149 евро/м2 на паветата блян или близка реалност?
25-09-2010 - 10:35:13
Quote
bota156
Пичове - българия е ФИРА. След 20 години НЯМА да я ИМА. sad smiley
Колкото и да се пънем - няма да има нищо общо с настояшето - ще се Цигания. А циганите пари нямат, няма и да имат. И не 149 а 9 евра ще са много (справка селата). Ще има само едни полиси (гръцки) дето ще се свиваме българите и това е.
И никой няма да го боли колко са цените - на НИКОЙ няма да му се живее в ЦИГАНИЯ.
На мен сега не ми се живее - вземам добра заплата - имам си 2 апартамента в София, 1 в Сливен, 1 къща на село. Всичко това след 20 години ще струва НИЩО за щалост. Дано не съм оптимист.

Бота,брато...дано не си прав,за България! Това е агендата на някои хора! Те наляха милиони виртуални зелени змии $$$ в цимент марка 50,от най-големият боклук. Заложиха ни капан на собствената ни земя,но планът им не успява,затова продължават с мантрите.Относно мургавите от племето Чандала,те дружно и вкупом се "завръщат" в Roma,Italy откъдето император Траян ги изселва,оттатък Дунава.Мисля си,че ако ние
българите устискаме фронта,до 15-20 години рома-мангалите ще ни останат само,като неприятен спомен!
149 евра/м2 са твърде много в полите на спящ вулкан! Ще ме прощавате! *tired*
Re: 149 евро/м2 на паветата блян или близка реалност?
25-09-2010 - 14:19:17
Точно толкова беше цената на кватдрат при социализъма, в "Люлин 5" на обръщалото. Сега на същото място е 5 пъти по-висока, въпреки кризата. С една дума - за хората, които изсипват подобни скучни теми: - Кисело е гроздето.
Re: 149 евро/м2 на паветата блян или близка реалност?
24-11-2010 - 11:53:52
avatar
Quote
bota156
Пичове - българия е ФИРА. След 20 години НЯМА да я ИМА. sad smiley
Колкото и да се пънем - няма да има нищо общо с настояшето - ще се Цигания. А циганите пари нямат, няма и да имат. И не 149 а 9 евра ще са много (справка селата). Ще има само едни полиси (гръцки) дето ще се свиваме българите и това е.
И никой няма да го боли колко са цените - на НИКОЙ няма да му се живее в ЦИГАНИЯ.
На мен сега не ми се живее - вземам добра заплата - имам си 2 апартамента в София, 1 в Сливен, 1 къща на село. Всичко това след 20 години ще струва НИЩО за щалост. Дано не съм оптимист.

Бота ми то Сливен е пак столица, ама на циганите winking smiley

Правилно си се ориентирал
Re: 149 евро/м2 на паветата блян или близка реалност?
24-11-2010 - 16:41:03
Tой паразита... като му умре приемника и той също умира. Има някаква пропорционалност според мен. Ако приемем че 1 милион цигани успяват да оцелеят паразитирайки върху 7 милиона българи, то за да се увеличи двойно броя на паразитите трябва да се увеличим два пъти и ние. Така че все някога ще трябва да настъпи повратния момент в който тая напаст няма да има какво да яде, и съответно ще спре да се множи. Въпроса е колко още можем да поемем?
Re: 149 евро/м2 на паветата блян или близка реалност?
24-11-2010 - 17:13:44
avatar
Quote
bate dimo
Tой паразита... като му умре приемника и той също умира. Има някаква пропорционалност според мен. Ако приемем че 1 милион цигани успяват да оцелеят паразитирайки върху 7 милиона българи, то за да се увеличи двойно броя на паразитите трябва да се увеличим два пъти и ние. Така че все някога ще трябва да настъпи повратния момент в който тая напаст няма да има какво да яде, и съответно ще спре да се множи. Въпроса е колко още можем да поемем?

Не искаш да виждаш повратния момент... няма да е приятен...
преди паразита да умре ще убие приемника smiling smiley
След 10 години... дори като пораснат сегашните нагли и глеадни циганчета..
СВИКНАЛИ ОТ МАЛКИ ЕМОГАТ ДА СИ ВЗЕМАТ ще бъде ужасно...
Като излиза жена ти или дъщеря ти до магазина... ще трепериш дали ще се върне и как ще се върне...
през по голямата част от бълхария ще те е страх да замръкнеш...
щом 1 милион са добре със 6 милиона българи.. значи и 2,5 милиона могат да достигнат..
просто ще са по0свирепи а ние ще сме още по-бедни...
Молисе децата ти да успеят да избягат от тук...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход