Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Панелките: саниране или смърт!

Публикувано от Melisa 
Re: Панелките: саниране или смърт!
18-08-2010 - 09:02:35
Покъртително!!!
Re: Панелките: саниране или смърт!
18-08-2010 - 11:09:25
avatar
Както и друг път съм писал:
Решението за панелките е едно и изглежда все по-вероятно.
Саниране от държавата, след третото предупреждение и последващ по-висок данък сгради за тях (100-200 лв. месечно) така е в цивилизованите държави.

по сплотените входове ще си го направят сами - щото ще им е много по-евтино.

Евро фондове ще има много, пък и общините може да пуснат облигации - купувачи ще има ...
Re: Панелките: саниране или смърт!
18-08-2010 - 11:21:53
Аз съм за. Санирай за да не те санираме ние. Лошото е че в панелките живее най-ниския сегмент от обществото, който обаче е най-високият процент на гласуващите.
Re: Панелките: саниране или смърт!
18-08-2010 - 11:33:03
Паламуд, няма как да се случи, най-малкото поради причината която Гриин спомена

А и да не забравяме, че тез жилища държавата ни ги "даде" smiling smiley И срока на годност за който тръбяха тогава беше от 80 до 120 години. Така че ако искат да санират или бутат нека не бъде за сметка на собственика
Re: Панелките: саниране или смърт!
18-08-2010 - 16:42:11
avatar
Quote
greenbul
Стойността на панелките е 0 /Нула/. Те вече са се изплатили и отдавна са се превърнали в панелни гета - свърталища на селяни, неудачници и безработни и тук-там по един интелектуалец за домоуправител.

Бая кофти картина, ........
В големите градове 60 % от жителите обитават панелки.
Та дори и бивш премиер (Жан Виденофф) живееше в панелак.
Re: Панелките: саниране или смърт!
18-08-2010 - 17:25:33
Пари за саниране могат да се осигурят-до толкова,че 50% да дойдат от държавата,като в същото време тя почти веднага би си върнала всичките пари,че и малко отгоре.Писали сме преди за това.
Re: Панелките: саниране или смърт!
18-08-2010 - 17:54:29
avatar
Хора разберете
Пари има и ще се дадат на "наши" фирми за саниране. Строителството умря и само с пътища не става.
Фондове, банки, ценни книжа - трябва бизнеса да върви.

парното е изтъркан номер, трябва други начини за измъкване на пари.

Аз съм ОК иначе ще живеем в полусрутени квартали.

Който няма пари - да продава и да ходи на село.
Re: Панелките: саниране или смърт!
19-08-2010 - 19:40:23
Quote
TZARS
Quote
greenbul
Стойността на панелките е 0 /Нула/. Те вече са се изплатили и отдавна са се превърнали в панелни гета - свърталища на селяни, неудачници и безработни и тук-там по един интелектуалец за домоуправител.

Бая кофти картина, ........
В големите градове 60 % от жителите обитават панелки.
Та дори и бивш премиер (Жан Виденофф) живееше в панелак.

Е да де. Нали това пиша във всеки вход има по един интелектуалец за домоуправител. Друг е въпросът, че Жан и за домоуправител едва ли става. :]:]:]
Re: Панелките: саниране или смърт!
24-08-2010 - 23:53:00
avatar
Панелките най-вероятно ще живеят втори живот. Но естествено им е необходимо цялостно саниране

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Панелките: саниране или смърт!
25-08-2010 - 11:07:57
Темата на Царс беше пусната 2 дена преди тази и си беше в правилният раздел winking smiley

Но в "цените" повече народ зяпа... winking smiley


По темата: НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ЗАДЪЛЖИ хората (поне още 20г) да санират цялостно за собствена сметка. Може да се обзаложим
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход