Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Влога е "сериозна" инвестиция!!!

Публикувано от СТОПАНИН ... . 
Re: Влога е "сериозна" инвестиция!!!
30-05-2010 - 00:24:30
avatar
Дидо, или ти за пръв път не ми се виждаш толкава язвителен, или аз вече съм пиян!- Най-добрата инвестиция е това в образованието на децата ми-пък ако искат да живеят тук! Това ме срина и размекна разбираш ли? Може би ще звуча глупаво ако се окаже че нямаш деца и го говориш наизуст. Но ако не е така поклон пред теб и себеподобните ти. Ти мислиш ли че аз денонощно не се терзая по тези въпроси?
Re: Влога е "сериозна" инвестиция!!!
30-05-2010 - 00:28:22
Драгомирчо, каква ти е тезата всъщност.
Re: Влога е "сериозна" инвестиция!!!
30-05-2010 - 01:43:18
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Кое е по сигурно да си държиш парите на влог или да закупиш апартамент, който след 20 години ще е на двойна цена примерно

Пропуска се вероятността, след 20 години да е на двойна цена, НО кашкавалът да е на десеторна.
Re: Влога е "сериозна" инвестиция!!!
30-05-2010 - 04:37:02
avatar
Стопанино ,

познавам една категория фаунисти (95 от всеки 100) , които през целия си "съзнателен" живот са произвели две качествени неща - родилните болки на майките си и материал за производство на естествен тор ...........горките *smiley_ahh*
----------
въпр. фаунисти вземат решения на принципа : сено / слама , каквото им кажат по телевизора !
въпр. фаунисти търсят сигурност , НО ще я намират само там,където СанчоПанса намери свободата - на върха на бойното копие!

въпр. фаунисти вЕрват , че ще "им свалят цените безплатно" , "ще ги оправят безплатно" - лошото е че винаги ги оправят - но си плащат
въпр. фаунисти притежават дипломи за всички възможни занаяти без да разбират-че в Техните глави образОванието е еднозначно на лошокачествено образУвание!
за въпр. фаунисти "спокойствието и сигурността " е всичко онова,което им се случва докато Захранват ДжакПота - но Н.В. Пазарът не може без тях !
Въпр. фаунисти са всички тези , които запоследните 65 год НЕ разбраха и продължават да НЕ разбират , че правото да избират включва и правото да казват "НЕ" когато не отговаря на интересите им !

Историците им ги дефинират като :

1-движещи сили на революцията"
2- производителни сили - НЕвлияещи върху производствените отношения *smiley_ahh*

Аз ги определям като оФце , търсещи поредния освободител / поробител , който да ги остриже,издои и разфасова .като преди това им е казал, че са най.....големата работа от сички големи работи!
такива люде , Собственико/Стопанин са родени да пълзят , да злобеят по форуми а на Пазара да са ниско в тревата , такива хора освен да позират и да депозират друго не могат , не ги иронизирай несретните , и те душа носят !
1.9
Re: Влога е "сериозна" инвестиция!!!
30-05-2010 - 08:45:18
Лудия пак влезе в селската кръчма и забръщолеви глупости.
Re: Влога е "сериозна" инвестиция!!!
30-05-2010 - 09:09:09
avatar
Quote
1.9
Лудия пак влезе в селската кръчма и забръщолеви глупости.

----------
дете мое кривогледо , *smiley_ahh*
който се смее последен ????.......сещаш ли се.......лубрикантЪ е Фносен , предпазва от контузиус дерматологикус аналис winking smiley

-------------
ейй , много глупости изговорих пред тези 2 год...........ама и много глупаци / кандидати се явиха........та ми е winking smileyпростено .........все пак Победителите не ги съдят , да му мислят победените / некупилите гявули :}
Re: Влога е "сериозна" инвестиция!!!
30-05-2010 - 10:14:32
avatar
Краткосрочните депозити в банките продължават да бъдат най-предпочитаният метод от българите за спестяване и увеличаване на личното богатство. Икономическата криза и усещането за несигурност са провокирали хората да правят повече влогове – само за 2009 г. те са се увеличили с 3 милиарда лева. Или ако през 2007-а 60% от богатството на българите е било в банките, сега числото е 74 на сто. "Хората извадиха парите изпод дюшеците и ги вложиха, за това спомогнаха и по-високите лихви, тази депозитна война, която се водеше. Сега лихвите падат, но депозитите не се изтеглят – това е позитивно – при раздвижването на пазара банките ще разполагат с голям ресурс, който могат да отпуснат като кредити", казва Емил Вучков, директор „Продуктова и пазарна политика” в "МКБ Юнионбанк". Според представително социологическо проучване, проведено през април, в големите градове на страната 41 процента от хората имат кредит и 40 процента – депозит в банка. 20 на сто от анкетираните ползват едновременно и двата банкови продукта. Според Емил Вучков "това са все още ниски нива – трябва да се увеличат поне двойно, за да бъдат достигнати останалите страни". При избора на банка вече се прави изключително прецизен подбор и проучване, все по-важни са бързината и качеството на обслужване за хората. Депозантът като социо-демографски профил най-често е мъж на възраст между 35 и 50 години, с висше образование и високи доходи между 700 и 1500 лева месечно, сочи проучването. Най-често теглят ипотечен кредит жени на възраст между 35-50 години. Според банковите експерти освен депозитите в бъдеще голям интерес ще предизвика продуктът влогове в инвестиционни фондове.
1.9
Re: Влога е "сериозна" инвестиция!!!
30-05-2010 - 10:22:52
За глупостите си прав ...
Но то си е разбираемо, предвид това, че почвата под краката (цената на керемидата) ти се срива. Това избива на нерви и резултата е налице. Затова ти трябват и влогари, та да си избиеш комплекса. Давай, дано ти помогне.
Анонимен потребител
Re: Влога е "сериозна" инвестиция!!!
30-05-2010 - 11:21:52
Пунди, Пунди

Оркестър от солисти не става са казали хората, армия само от генерали също.

Всеки човек трябва да си дава ясна сметка за възможностите си.
Аз не ставам за генерал и го осъзнавам, но и не мисля, че като редови "войник" съм овца.
neo
Re: Влога е "сериозна" инвестиция!!!
30-05-2010 - 11:40:49
БЕТОНОВАТА КРИЗА НА БЪЛГАРИЯ [redor.bg]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход