Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените? - ето изходна позиция winking smiley

Публикувано от jores 
Цените? - ето изходна позиция winking smiley
13-05-2010 - 22:02:25
От няколко години нямах никакъв афинитет към покупка на имот, даже се разделих с придобивки, но очевидно старата мечта да придобия къща не ме е забравила и сама почука на вратата. Буквално до преди десет дни не съм и мислил, че ще купувам, та ето за какво иде реч:

Дворно място - 800 кв.м.
РЗП на къщата - 105 кв.м., два етажа по 52,5кв.м.

Разпределние:
Ниво І - дневна, кухненски бокс, баня със санитарен възел.
Ниво ІІ - две спални, малка баня със санитарен възел.

Изложение: юг/изток

Достъпност: перфектен асфалтов път и 15 метра здрав макадан, в съседство има нови къщи използвани целогодишно. 14км. /3,5км. перфектно двулентово шосе и 10,5км. четрилентов първокасен път с мантинелка по средата/ до метростанция с времетраене на пътуването максимум 15 мин.

Комуникации: Ток, вода от централен и собствен водоизточник, канализация. /връзката с водопреносната мрежа е на границата на имота; връзката с канализацията е на около 60 метра/

Завършеност:
Ниво І - замазка, шпакловка, място за камина, прокарани Ел.; ВИК; Парна инасталации; вътрешна и външна топлоизолация, стълбище до второ ниво.
Ниво ІІ - Изолиран покрив с вата, керемиди Брамак, прокарани всички инсталции.

Имота е с издаден А14
Цена: 45 000лв.
Стойност на довършителните работи за къщата и двора: 20 000лв.

Тотал с разходи по прехвърляне 68 000лв. или 330Е/кв.м. без и дума да става за стойността на парцела.

Ето и две снимчици:

Къщата

Панорамата

Сега понеже съм на предварителен договор ми остава да се справя с банкерите, но повярвайте ми това с което ни облъчват от екрана няма нищо общо с реалността.
Лихва под 9% /гпр/ могат да постигнат?! всъщност аз май не познавам такива хора *stop* .
Нормалния отруден човечец, като мен е на 12%, и естествено обезпечението не може да бъде, каквото и да е.....
Следва продължение на тема
"Има опция за добра сделка, а пари ИМА ЛИ?"

А и понеже очевидно ще трябва кеш, ако някой търси вила за ремонт до София /30 мин от околовръстното/ с 400кв.м. двор и е предвидил за целта крупната сума от/до 5 500Е да свирне /може и на изплащане без оскъпяване/.

Също така за мераклиите да притежават имот в центъра на вселената наречен Сф съм предвидил един двустаен в Изток ама още не съм съчинил цената .....
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
13-05-2010 - 22:18:27
Жоре, най малко очаквах ти да избързаш!
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
13-05-2010 - 22:31:37
avatar
Честито.
Какъв е продавача и защо продава.
Разбира се очаквам подробности след сделката.
Спорен ремонт

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
13-05-2010 - 23:02:54
avatar
Quote
OwnerBG
Честито.
Какъв е продавача и защо продава.
Разбира се очаквам подробности след сделката.
Спорен ремонт

Продавача е син,с розови очи.Продава за да прекара купувача.Наистина си бил много тъп...
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
13-05-2010 - 23:04:25
Quote
jores

А и понеже очевидно ще трябва кеш, ако някой търси вила за ремонт до София /30 мин от околовръстното/ с 400кв.м. двор и е предвидил за целта крупната сума от/до 5 500Е да свирне /може и на изплащане без оскъпяване/.

Също така за мераклиите да притежават имот в центъра на вселената наречен Сф съм предвидил един двустаен в Изток ама още не съм съчинил цената .....

Къде по-точно е вилата - на 30 мин /пеш, с нормална кола или с високопроходим джип/ от околовръсното?

Офертата за Изток също е интересна, ако цената е приемлива*yes*.

[zdravbadi.com]
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
13-05-2010 - 23:09:01
avatar
Quote
Перловец
Quote
OwnerBG
Честито.
Какъв е продавача и защо продава.
Разбира се очаквам подробности след сделката.
Спорен ремонт

Продавача е син,с розови очи.Продава за да прекара купувача.Наистина си бил много тъп...

Абе хубавец, от реката ли пиеш директно, та такива прозрения вадиш

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
13-05-2010 - 23:24:56
Бай Пешо достъпността е екстра, Но къщата си е зле.
Опция едно: буташ и наново;
Две: правиш компромис и стягаш;
Три: смяташ го като парцел;
30мин. с нормална кола, по всяко време на годината
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
13-05-2010 - 23:29:31
Оунъре мерси, но ще приключи, като изповядаме /тогава ще се отпусна, бая емоции вложих за кратко време/
А човека е нормален според мен, просто наистина продава. Мисля, че се занимава със строителство.
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
13-05-2010 - 23:31:03
avatar
Quote
OwnerBG
Quote
Перловец
Quote
OwnerBG
Честито.
Какъв е продавача и защо продава.
Разбира се очаквам подробности след сделката.
Спорен ремонт

Продавача е син,с розови очи.Продава за да прекара купувача.Наистина си бил много тъп...

Абе хубавец, от реката ли пиеш директно, та такива прозрения вадиш
А ти от мезонета на Славейков ли пишеш или от на майната си...:]
Re: Цените? - ето изходна позиция winking smiley
13-05-2010 - 23:31:09
Къщата защо да е за бутане? Изглежда нова?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход