Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

*xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..

Публикувано от kuku987 
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
14-03-2010 - 00:44:21
avatar
Ще видиш, като се появи др. Иванов с тема "Започвам луксозния строеж в Триъгълника", 8000 евро на квадрат, моля, не се блъскайте.
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
14-03-2010 - 01:01:12
Кризата дойде щом вече няма пара за щат *drink1*
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
14-03-2010 - 01:03:49
avatar
Кризата не дойде - кризата си отива

italinea.net
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
14-03-2010 - 01:09:16
avatar
Quote
ekoflex
Кризата не дойде - кризата си отива

Отива си, ама изглежда на нейно място идва Голямата Криза smiling smiley
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
14-03-2010 - 01:09:32
Quote
ekoflex
Кризата не дойде - кризата си отива

Как разбра?Че нещо не ги виждам сигналите у бизнеса.
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
14-03-2010 - 03:58:57
Куку,ти си пълно кУКУ!
Като дойде твоята цена 149 на онези безцветните павета си набий един голям неодялан сълкъм в английския двор и ми се обади да купя покрай теб нещо!Не мога да осмисля колко си прост с твоите безнадеждни прогнози!
Ако купиш имот на жълтите павета на тази цена,не знам колко ще струва имота ти в Щатите?!
.....Пфу.......spinning smiley sticking its tongue out
Продължавай да ни забавляваш и без това няма друго какво да правиш експерте!
Sorry, на админите и на съфорумците,но Куку наистина ме изнерви!На такива "експерти" и 100 х-я са им малко!
И кУкумицин,да не забравиш да се обадиш за офертИте от 149 евро на квадрат за топ локейшъна.......имаш ми телефона,не се срами да наречеш Българин!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-15 08:56 от venciev.
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
14-03-2010 - 06:35:18
avatar
Тука моабета загрубя.

Ни копува ни продава
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
14-03-2010 - 07:41:49
avatar
Quote
venciev
Куку,ти си пълно кУКУ!
Като дойде твоята цена 149 на онези безцветните павета си набий един голям неодялан сълкъм в английския двор и ми се обади да купя покрай теб нещо!Не мога да осмисля колко си прост с твоите безнадеждни прогнози!И знаеш ли кое е лошото,че аз даже не съм брокер,а още по-лошото е,че ти се мислиш за такъв,че и даже за по-умен се имаш!
Когато купиш на жълтите павета/грубо казано/ имот за тази цена,тогава ще го ДУХАШ,защото тогава за имотчето ти в Щатите или в Канада/където и да си/ ще правиш фелацио на банкерчетата ти/ти може и сега да ги правиш/,които всъщност са ти най-добрите приятели/освен ние присъстващите тук във форума!!!!
Фук,Fuck,......Пфу.......spinning smiley sticking its tongue out
Продължавай да ни забавляваш и без това няма друго какво да правиш експерт-тъпако!
Sorry, на админите и на съфорумците,но Куку наистина ме изнерви!На такива педали и 100 х-я са им малко!
И кУкумицин,да не забравиш да се обадиш за офертИте от 149 евро на квадрат за топ локейшъна.......имаш ми телефона,не се срами да наречеш Българин!
--------------

Не си съвсем прав.........Венциев
това не е простотия - това е злоба , провинциална- от най-ниска проба !
Куку е от онези случайници , които някой използва през 89 - 92 за управление на емоциите на тълпата , плащаше им добре , докато те сами не си повярваха , че са значими , че са нещо !
Започнаха да поставят условия , да си показват нешлифованите си тертипи изпод завивките и започнаха да стават неудобни !
Тогава ги разпертушиниха и спряха кранчето !
Някои от тях се оказаха най-прозорливи и влязоха самостоятелно ОБРАТНО в същата игра отново чрез телевизията, други направиха нелошо поприще в политиката , в журналистиката а трети-тези от които нищо не ставаше - баш случайните отидоха да си търсят късмета в Канада !
Там за тяхно съжаление никой не поиска да му служат и бяха принудени да поемат истинско житие на неудачниици !
Злобата е движещата му сила на кукуто , злобата от грешния ход (психолозите ги определят като фрустрирани субекти) - аз им казвам аутсайдери/неуспешници !
И ако си мислиш , че това коет оти пиша е измислица - не,истина е и иде реч за студентска програма КуКу!
не само кукуто има обаче проблем - по-проблемни са тези, форумти тъпанари , които му осигуряват трибуна , които го правят значим........
аз пък казвам - в царството на слепците едноокия винаги е цар !

.......................................
Подпис: когато някой умен е като вас ,
не му трябва враг - он сам че си е враг !
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
14-03-2010 - 08:55:49
avatar
Quote
kuku987
че ще имаме 149 евро на квадрат топ локейшън като че ли стана повече от ясно.

сега остана да приемаме залагание колко време ще ни отнеме да стигнем тези нива... а после? продължаваме да дълбаем... до 1 евро за къща има доста дълъг път...

П.С 30-40 процента структурна безработица не ни мърда.

за съжаление пак се оказах оптимист. за много голямо съжаление.

излишната депресия, така ще се нариа това дето го преживяваме сега след време.

Трейд марк на куку.
(®)The Unnecessary Depression

Ако го слушаш, ще закрият Държавата. НЯКОЙ РАБОТИ СРЕЩУ НАЦИОНАЛНАТА СИГУРНОСТ!!!eye popping smiley

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
14-03-2010 - 11:12:43
avatar
Глупости говорите и двамата.
КУКУ може да и да пише рязко е прекалено, но не един и двама са писали тук, че е благодарение на неговите и на Асен прогнози не са се набутали с непосилни кредити.
Вчера забравих, но днес няма - изказвам специални поздрави за Венциев и Собственик 31
с вчерашният ДЕН НА ПАЧАТА - ЧЕСТИТ ДЕН НА ПАЧАТА
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход