Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

*xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..

Публикувано от kuku987 
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
22-03-2010 - 17:48:36
Малко остана. В четвъртък обявяват мерките на правителството и 149Е ще факт.
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
22-03-2010 - 18:55:16
avatar
Абе хора, вие Топ локейшъна ( жълтите павета) на нищо го направихте.
България е в Европа, София е столица. Абсурдно е да се твърди за цени 199 Е / кв.м.
Супер центъра във всички европейски столици си държи цена.
Дори и в Тирана няма такива цени и няма да има.
Топ центъра в София е гарантирано място за здрави цени.
За 199 Е / кв.м. ще дойде бай Мюмюн от село Чурка Смолянско и ще купи имот, като продаде две бали тютюн.
Дори няма да изчакаме бай Мюмюн, а самите ние форумците ще атакуваме имоти с такива цени.
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
22-03-2010 - 19:33:30
Quote
TZARS
Абе хора, вие Топ локейшъна ( жълтите павета) на нищо го направихте.
България е в Европа, София е столица. Абсурдно е да се твърди за цени 199 Е / кв.м.
Супер центъра във всички европейски столици си държи цена.
Дори и в Тирана няма такива цени и няма да има.
Топ центъра в София е гарантирано място за здрави цени.
За 199 Е / кв.м. ще дойде бай Мюмюн от село Чурка Смолянско и ще купи имот, като продаде две бали тютюн.
Дори няма да изчакаме бай Мюмюн, а самите ние форумците ще атакуваме имоти с такива цени.

Дано да има мераклии, защото аз се съмявам. Защо му са на бай Мюмюн тези тухли?
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
22-03-2010 - 19:41:13
Молете се да не станат 199евра 4е тогава имотите ще са ви наи малкия проблем.
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
22-03-2010 - 19:42:47
В Китай са по-евтини и какво е станало?
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
22-03-2010 - 20:14:24
avatar


Ето какво им е на китайските цени! Да се надяваме, че вие когато купите на такива стойности няма да ви последва същата съдба . Всеки ден се моля за вас!:]

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
22-03-2010 - 20:14:37
avatar
Quote
valio1900
Quote
TZARS
За 199 Е / кв.м. ще дойде бай Мюмюн от село Чурка Смолянско и ще купи имот, като продаде две бали тютюн.
Защо му са на бай Мюмюн тези тухли?

За да може бай Мюмюн да се изфука в родното си село, че с собственик на апартамент до Народното събрание.
Доста нашенци и сега си имат имоти просто от гъзария. Ползват ги 5 - 6 дни годишно.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-22 20:15 от TZARS.
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
22-03-2010 - 20:21:38
Quote
TZARS
Quote
valio1900
Quote
TZARS
За 199 Е / кв.м. ще дойде бай Мюмюн от село Чурка Смолянско и ще купи имот, като продаде две бали тютюн.
Защо му са на бай Мюмюн тези тухли?

За да може бай Мюмюн да се изфука в родното си село, че с собственик на апартамент до Народното събрание.
Доста нашенци и сега си имат имоти просто от гъзария. Ползват ги 5 - 6 дни годишно.

Евала при тези аргументи се предавам. Стези аргументи и по-големи глупости съм виждал.
"Собственик" - къде ги намери тези бисери? Там повечето колиби са от слама и като ги надстроят нколко пъти без строителен надзор така става.
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
22-03-2010 - 20:33:36
avatar
Не слама Вальо , говорим за Шанхай. Пиши в гугле срутена 13 етажна сграда в Шанхай! Беше скоро. Не искам да се надцаквам с никой, просто на някои участници във форума не им е ясно, че освен че се изказвам рязко и обидно , аз съм прочел и изучил всичко по темата за която пиша! В този смисъл на това че наистина имам какво да кажа ме нападат че съм бил комплексар с много мнения!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: *xxx*149 евро на квадрат топ локеъйшън..
22-03-2010 - 20:44:20
Е то и тук се строи така. Не знам какво ще се случи при 6-степен земетресение, а при по-голямо няма да можем да възстановим градовете и след 20 години. Ще влезнем и ние в google има време. Виж на жълтите павета сградите вече са преживели подобни катаклизми, така че са гърмени зайци - цената е заслужена.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход