Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley

Публикувано от Продавач 
Анонимен потребител
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
04-04-2014 - 17:24:11
Ясно - ЕЖК
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
04-04-2014 - 19:01:06
Какъв пазар?



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2014-04-04 20:36 от paio.
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
04-04-2014 - 20:01:40
avatar
Quote
paio
"Статистика"...не я харесвам тая дума. Статистика е еквивалент на "желаната публична информация". Информация черпя от всички големи градове в страната. Имам много колеги и приятели на ръководни постове, собственици на стр. фирми, търговски фирми, нотариуси, съдия-изпълнители, които участват и имат поглед върху икономическите процеси в страната. Също във водеща нац. телевизия и в парламента. От тези контакти научавам достатъчно, за да си съставя мнение.
А предлагането ти е ясно, предполагам. Търсенето (с реална цел за купуване) спрямо предлагането също......С приказки мъртвец няма да съживим, нали?

От време на време ми е забавно да чета писанията на активните форумисти, които всъщност са далеч от материята недвижими имоти, но нали трябва живота да е цветен, не може всеки да разбира от всичко и това е нормално. Изкушавам се обаче да те питам за тези професии, които си изредил...че нямаш близки приятели, които работят на пазара на недвижими имоти е ясно на всеки, но ми е много интересно "собствениците на строителни фирми", които познаваш какво ти казват за пазара на имоти в големите градове тази година? Сподели ще ми бъде интересно smiling smiley Тоест сподели техните думи...winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
04-04-2014 - 20:30:29
Та какъв пазар?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-04-04 20:37 от paio.
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
04-04-2014 - 21:28:25
Наистина е забавно да гледаш как някой лаик се чуди какво да изсмуче от пръстите си, за да може някак да отриче очеизвадни неща. Да оспорваш факти, подкрепени със съвсем неутрални цифри е нещо,което доброто възпитание ми пречи да назова.
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
04-04-2014 - 22:52:03
avatar
Quote
paio
Та какъв пазар?

:} Ъъъъъ амииииии този пазар например в който всяка година се купуват по 220 000 имота - българския пазар за недвижими имоти и по-конкретно жилищния пазар в големите градове.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
04-04-2014 - 23:58:20
Я пак? Та какъв пазар? Да ви кажа ли бъдещето? .................
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
05-04-2014 - 09:00:07
avatar
Quote
paio
Я пак? Та какъв пазар? Да ви кажа ли бъдещето? .................

Мдааа голям диалог се заформя "я пак, я пак, я пак..." Бъдещето можеше баба Ванга да го каже не ти. Много ясновидци имахме във форума всички се изпокриха като мишки след като не им се сбъднаха апокалиптичните прогнози.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
05-04-2014 - 09:13:27
Не си прав колега, бъдещето винаги го казва пайо, нищо,че никога не го е познал. Нека ни забавлява момчето.
Re: Как сте топ-локейшъни, ултра-разпродажби на кило и т.н.? smiling smiley
05-04-2014 - 13:13:55
Ама и двамата сте ми мноу забавни!...Но даже и аз, шегобиеца - ясновидец не моа да ви съживя форума........*angel*


Аз не търся диалог, Продавачо.
За да има диалог, отсреща трябва да има някой, който може да мисли, а не да повтаря данни от статистики (!) като малоумен. И се казвам Дарксайд! Възстановете ми ника, ако искате. Това, че ме изтрихте само показва слабост и безпомощност, последна мярка, пълна липса на аргументи.
Баш брокер, радвам се, че се забавляваш. Това сигурно те разсейва от скучното брокерско ежедневие - огледи, омагьосване на поредния шаран, което става все по-трудно.......пълна скръб!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-04-05 13:23 от paio.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход