Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Верните графики

Публикувано от dodo2 
Re: Верните графики
23-12-2009 - 08:59:21
И на мен ми е интересно, защото е изключително важно да имаме сравнително точна представа за дълбочината на пазара "продава".
Re: Верните графики
28-12-2009 - 01:47:38
avatar
Броят обяви в imoti.net драстично спада, моят съвет към собстсвеника е да позволи безплатни обяви, ако вече не го е направил.

За София: почти 4 пъти спад за 3 месеца, в момента 12 пъти по-малко от imоt.bg...

За Варна: 17 пъти по-малко от другия сайт

За Пловдив: 8 пъти по-малко

За Бургас: 45 пъти по-малко

Не е на добре тая работа.
Анонимен потребител
Re: Верните графики
28-12-2009 - 18:17:23
И да направи мненията във форума - платени smiling smiley
Re: Верните графики
28-12-2009 - 19:29:49
avatar
Според мен бизнес сайт не трябва да има форум или модерното БЛОГ, но това си е мое мнение smiling smiley
Re: Верните графики
11-01-2010 - 01:00:16
avatar
Графиките вече са малко по-сбити, че започна картинката да излиза извън границата.

Тази седмица в imоt.bg започна по-солиден спад.
Re: Верните графики
18-01-2010 - 11:24:36
avatar
айде - вече имаме 975 актуални обяви за продажба в targ.bg

само преди месец бяха 650 ...

утре сигурно ще ударим хилядарката .... а това вече е психологически момент и натиска върху пазара е осезателен... предвид на това, че едва ли има толкова сделки на месец ... smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-01-18 11:41 от palamud.
Re: Верните графики
23-01-2010 - 21:11:26
avatar
Относно актуалноста на офертите в другия сайт:
за гр.Варна има 10-тина, който от три месеца са продадени, но стоят и отлежават.
Учудва ме бездействието на АНИ-тата по този въпрос
Така се заблуждават и купувачите.
От друга страна, тези мъртви души (офертите), влизат в калкулация на брой оферти и цена кв.м.
Re: Верните графики
23-01-2010 - 21:46:54
Всеки под гилотината храни надежди. Дори когато светът му се завърти пред очите. Аха да каже нещо мъдро, но не иде глас...
Кой вярва на загубеняци, предсказващи успех?
Къде го ъпа, който със сигурност ни чакаше?
Къде са европейските заплати?
Къде е европейското здравеопазване?
Къде е европейското образование?
Къде е европейският стандарт на живот?
Хъм, май си ги прибраха лизинговите компании...
Ха сега си плащайте масрафа и чакайте еврото!
Re: Верните графики
24-01-2010 - 00:51:26
avatar
Quote
2010
Относно актуалноста на офертите в другия сайт:
за гр.Варна има 10-тина, който от три месеца са продадени, но стоят и отлежават.
Учудва ме бездействието на АНИ-тата по този въпрос
Така се заблуждават и купувачите.
От друга страна, тези мъртви души (офертите), влизат в калкулация на брой оферти и цена кв.м.

Пазят си ги за стръв.

- Този апартамент е продаден (и обадилият се си казва "ОЛЕЛЕ пазарът се РАЗДВИЖИ, дай да БЪРЗАМ"winking smiley, но ще Ви предложим подобни оферти!

- И така, понеже ние Ви вършим работа по търсене на имот, сега ни дължите комисиона N%


Мисля, че ако АНИ-тата бяха нормални в България, щеше да има много повече сделки. Аз всеки път като започна да звъня и ми се убива желанието за каквото и да е като чуя стандартните простотии, за поне месец-два напред. С надеждата да са изчезнали дотогава, ама те са упорити като хлебарки.

Сега чакам някаква да се свърже със собственика, защото тя не била виждала имота и не може даже да ми даде по-подробна информация от написаното в обявата. Да не говорим за оглед - собственикът се издирва.
Re: Верните графики
31-01-2010 - 21:07:59
Додо2, графиките ти са чудесни, но отразяват единствено предлагането. Имаш ли някаква идея, как може да се следи търсенето?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход