Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Верните графики

Публикувано от dodo2 
Re: Верните графики
11-05-2010 - 20:48:03
avatar
Защото са грешни и без това.

Истинската средна цена е с 80 евро нагоре, но вече няма да се вижда тук, а на друго място. Освен ако собственичката на сайта не го почисти от ненормалници като пунди.
Re: Верните графики
11-05-2010 - 20:50:09
Вече има място, което ще е възтесничко за ненормалниците...
Re: Верните графики
11-05-2010 - 21:04:45
защо не получавам известие на меила нещо се бави системата smiling smiley
Re: Верните графики
11-05-2010 - 21:20:53
Quote
bate dimo
защо не получавам известие на меила нещо се бави системата smiling smiley
Хабер си нихт! Сефте правя форум и се регистрирах успешно. При мен подейства. Още се оглеждам и търся модератори и администратори да помагат. Пробвай пак, ако не - рестартирай :] Ще се радвам!
Успех!
Re: Верните графики
11-05-2010 - 21:31:31
avatar
Quote
Scyther
Quote
bate dimo
защо не получавам известие на меила нещо се бави системата smiling smiley
Хабер си нихт! Сефте правя форум и се регистрирах успешно. При мен подейства. Още се оглеждам и търся модератори и администратори да помагат. Пробвай пак, ако не - рестартирай :] Ще се радвам!
Успех!
........................
Хей плагиат на чужди идеи! С теб вече не пяха ли песента мома се с род прощава? Защо продължаваш да ръзпръскваш гнилостни бактерии тук? Имам една теория, че с теб и барбарон трябва да се случи наистина апокалипсис за да не си пускате мъдростите във форума.

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett
Re: Верните графики
12-05-2010 - 00:54:05
Нали знаеш поговорката баце, че мастията като умирала, най-много хапела!?
Жив и здрав!
Re: Верните графики
13-05-2010 - 20:38:16
avatar
Това само в българското пространство съм го виждал - да се сменят или махат връзки към чужди сайтове, все едно хората няма да ги открият.

Това цензуриране на imоt.bg, или в новинарските сайтове връзки към други такива е леко тъпо. Хората само се дразнят.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-13 21:01 от Тинки Уинки.
Re: Верните графики
13-05-2010 - 20:49:28
Нямате права да виждате тази тема. Възможни причини: не сте регистриран потребител, не сте активирали вашата регистрация от вашия е-мейл, не сте в членските групи имащи това право или просто темата е изтрита.
Моля, влезте с вашето име и парола или се регистрирайте в Форум за имоти.
Анонимен потребител
Re: Верните графики
13-05-2010 - 20:51:05
И аз само в Бг съм виждал някой да пише, да пише на едно място след това да си затрие писанията без да го е еня, че и други хора са писали там и са коментирали неговите думи (това барбата го правеше), а ти реши да пускаш някакви измислени картинки към imoti.net на мястото на графиките.

Не е зле да се замислиш дали имаш право да ползваш данните от този сайт без изричното съгласие на imoti.net.
Re: Верните графики
13-05-2010 - 21:20:33
avatar
Quote
Тинки Уинки
И аз само в Бг съм виждал някой да пише, да пише на едно място след това да си затрие писанията без да го е еня, че и други хора са писали там и са коментирали неговите думи (това барбата го правеше), а ти реши да пускаш някакви измислени картинки към imoti.net на мястото на графиките.

Не е зле да се замислиш дали имаш право да ползваш данните от този сайт без изричното съгласие на imoti.net.
===============================
Тинки Уинки, въпреки че си отвявлен сривльо ти все повеке започваш да ми ставаш симпатичен /аз на теб едва ли?/ Въпреки това не се въздържам да те поздравя за честната позиция! Бързам да кажа че Тинки Уинки ми е бил винаги опонент и враг. Не си мислете, че съм го купил. Първо нямам толкова пари и второ той е толкова принципен, че едва ли ще се подаде на пропагандата на един ъпър.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход