Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Кой кой е във форума?

Публикувано от dragula 
Анкета: Кой кой е във форума?
23-07-2008 - 20:04:58
Досега не съм видял анкета тук с над 100 отговора. Едва ли и тази ще мине тази бройка. Няма да могат да се правят статистически заключения, но може да породи интересна дискусия

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
23-07-2008 - 20:28:06
то хубаво ама аз искам да дам два отговора
Abu
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
23-07-2008 - 20:32:48
Тая анкета трябва да я добавят в профила при регистрация!
"Занимавам се професионално с имоти" покрива ли се със строително-ремонтни работи? Сигурно, ама в една графа с дилърите...
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
23-07-2008 - 20:38:40
аз лично планирам продажба на имот

но забележете и от коя страна на барикадата съм

та също така искам да насоча другите към правилното решение
Анонимен потребител
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
23-07-2008 - 21:04:34
е аз като ползвам под наем и планирам да купя некой ден в коя графа да се пиша?
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
23-07-2008 - 21:18:35
В БГ 94% от населението са собственици на НИ. Ако някога този процент стане 49% това ще значи, че имотите на 45% процента от сегашните собственици ще са собственост на някой или няколко от тези в 49-те процента.
Какво ще се случи ,ако тези 94% собственици на НИ станат 24%, тогава сегашните имоти на 70% от собствениците ще са в ръцете на тези 24% ....!!!
Та в този ред на мисли смятам, че динамиката на пазарана НИ ще се запази, като посоката на тренда ще започне да се мени по-често. Добрите играчи ще спечелят, а лакомниците ще се задавят! В крайна сметка една сграда е бетон, тухла, желязо - днес я има, утре я няма - зависи колко са парите, които ще я отнесат.
На анкетата отговарям едновременно по т.2 и т.3, защото според мен, трябва да се обединят и да звучат като една точка: - трансформирам НИ, иначе онези 94% наистина ще намалеят и съвсем ще се затрием като нация!
Abu
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
23-07-2008 - 21:18:56
Абе Тинки, теб от 4 години те помня все планираш. Нали под наем си уж временно - тогава пиши се в "купувам", ама вече не вярвам да се престрашиш. Много правилно, впрочем. Измисли си една мантра, нещо като "да купя парцел, да построя къща; да купя парцел, да построя къща; да купя парцел, да построя къща..." ... и някой ден го направи! Да знаеш, много ще ме зарадваш!
Анонимен потребител
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
23-07-2008 - 21:58:01
По-изгодно ми е под наем. За 400 лева на месец живея в апартамент за 80 000 евро. Това както и да го смяташ си е далавера smiling smiley
А с купуването не бързам, проблема е, че просто не мога да си харесам независимо от цената.
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
23-07-2008 - 22:13:03
Далавера е, ама ако го беше купил тоя апартамент преди 4 години сега вноската щеше да ти е по-малка от сегашния наем. Ето на това викам аз далавера. smiling smiley
Re: Анкета: Кой кой е във форума?
23-07-2008 - 22:24:56
avatar
Тинки Уинки Написал:
-------------------------------------------------------
> е аз като ползвам под наем и планирам да купя
> некой ден в коя графа да се пиша?


Ти си в специална графа- на тия, дето все се канят да купят! winking smiley
Отърва генерално влака- сега трябва да дигнеш мечтата си " на трупчета" и да чакаш неограничено време. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход