Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Моля прочетете

Публикувано от smartlytaken 
Re: Моля прочетете
28-02-2008 - 16:25:42
Работа по сделки с недвижими имоти. Много често се случва брокерът да търчи да урежда всичко, а адвоката да го мързи да стане от бюрото и да иска да вземе тлъст хонорар, само защото е учил навремето и сега си е направил труда да смени няколко имена във форлагето си. Разбира се и от това правило си има изключения. И аз бих предпочел да не се занимавам с адвокати, но понякога ми се налага. А да не ги преценявам ще имаш много здраве = всеки има право на мнение, а за това, че повечето хора имат лошо впечатление от адвокатите не съм виновен аз. Не съветвам никого да се отказва от правна помощ! Даже напротив! Правната помощ е необходимо зло!
Re: Моля прочетете
28-02-2008 - 16:54:41
Пешо-като искаш ги преценявай. Направи бял списък и черен списък и им напиши имена, ама да кажеш "...имаше един адвокат", който не знаеше как се прави обстоятелствена проверка... Тоя адвокат си има име-ти разбра ли го ? Аз не съм !
И после всички адвокати били маскари...
Грозно...
Re: Моля прочетете
29-02-2008 - 10:06:09
Ми, грозно е! Грозно е и да се правят генерални изводи за брокери, лекари, полицаи... Ама още по-грозни са изцепките на някои представители на тези професии.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход