Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бихте ли писали срещу хонорар?

Публикувано от vavy 
Бихте ли писали срещу хонорар?
11-11-2007 - 21:58:39
Здравейте, приятели! Надявам се да разберете правилно въпросът ми и да си бъдем взаимно полезни на още едно място освен тук, във форума...
Работя в Издателство и заемам позиция, от която се налага да взимам решения за нови издания и съответно екипи... Имам намерение да направя месечно списание за потребителя, което да обединява основните стъпки за един успешен и уютен дом: Имотът, Строителство и Архитектура, Интериор и Екстериор. В момента на пазара има много и хубави издания, но всяко от тях е по-тясно специализирано само за Имоти, или само за Обзавеждане напр. и т.н. и ми се струва, че те все още предлагат един малко по-елитарен стил от този, който имаме нужда на практика. Както и да е... сега няма да ви отегчавам повече с идеите си... МОЛБАТА МИ Е СЛЕДНАТА: Търся външни автори на хонорар - хора, които могат да дават съвети от позицията на практиката и то на достъпн език. Ако някой проявява интерес бих могла да дам и повече инфо. Пишете ми на личния мейл: desi_r_k@abv.bg
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА ВНИМАНИЕТО! smiling smiley
Re: Бихте ли писали срещу хонорар?
12-11-2007 - 11:05:16
Zdraveite,

Post-at vi e interesen, ochte poveche che v momenta rabotia na freelance za edin sait i mi e mnogo interesno. Za poveche dop informazia edinstveno na email li mojem da se svarjem s vas? Smiatate li da publikuvate obiava v niakoi ot spezializiranite portali za rabota?

Blagodaria vi predvaritelno.

Didi
Re: Бихте ли писали срещу хонорар?
14-11-2007 - 08:08:08
Благодаря на всички за вниманието. На тези, които ми писаха на личния мейл съм дала личен отговор.
На Диди11: По принцип ще има обява за позицията, но тя ще бъде за щатните автори - тези с пълен работен ден и пр. А тук въпросът ми бе за т.нар. външни автори на хонорар. Това са хората-специалисти, които се явяват и като консултанти към дадена медия. Те не са обвързани с постоянен ангажимент като работно време и пр.
Разбира се, че бих дала и повече данни за контакт, но не го направих тук, за да не спамя. Ако някой проявява интерес към една от двете позиции (щатна или външен автор), бихме могли да го обсъдим в личната ми поща. Съжалявам ако това ви затруднява, но доколкото схващам и политиката на форума, май не е желателно тук да се прави комерсиална реклама... Затова ще ви очаквам на desi_r_k@abv.bg. winking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход