Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

по кой закон се регистрира агенция за недвижими имоти?

Публикувано от chocolate 
по кой закон се регистрира агенция за недвижими имоти?
13-08-2007 - 18:46:39
здравейте, много ще съм благодарна ако ме насочите къде да прочета информация как се отваря агенция за недвижими имоти, по кой закон се регистрира дейността; какви такси се плащат. моля най-вече за инфо кои закони се гледат. благодаря
Re: по кой закон се регистрира агенция за недвижими имоти?
05-09-2007 - 12:00:49
GOT E DA SI SI SAM 6EF



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-09-05 12:29 от tinti.
Re: по кой закон се регистрира агенция за недвижими имоти?
05-09-2007 - 12:27:44
ZDRASTI, TI KAK MISLI6, OTVARQ6 FIRMA, ZAVISI KAKVA I PO4VA6. ET E KOFTI ZA6TOTO IMA PATENTEN DANAK, NO ZA OOD SA POVE4E PARI.
Re: по кой закон се регистрира агенция за недвижими имоти?
19-04-2008 - 15:04:09
imam agenciq v Pomorie za ned imoti. Ako jelaete da kontaktuvame za imoti po 4ernomorieto Pomorie, Kableshkovo, Aheloi, Koshrica, Kamenar – Pomoriiska, Nesebarska obshtina I ……moje da se svarjete na adres
e-meil:atanas_sh@abv.bg www.as67.portalimoti.com
atanas shardenov
0889 68 91 99
0596/3-28-88
Re: по кой закон се регистрира агенция за недвижими имоти?
03-07-2008 - 09:47:29
Здравейте, регистрацията на агенция за недвижими имоти поне на този етап не попада под някакъв особен режим. Точно обратното. Актовете имащи отношение към това под каква форма ще упражнявате дейност са Търговски закон и Закон за търговският регистър. Отделно счетоводните закони имат отношение, но тук ще ви е нужна консултация със счетоводител. По-евтиният вариант е да регистрирате ЕТ, но лично аз не ви го препоръчвам. ЕТ е отговорен за задълженията, които поема като търговец и с личното си имущество. Може би е добре да обмислите регистрация на ЕООД, но с този търговски регистър ще трябва да затворите 5000 лв., респективно 3500 лв. за около два месеца.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход