Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся партньори за продажба на имоти

Публикувано от valko 
Търся партньори за продажба на имоти
09-08-2007 - 00:04:02
Здравейте, аз съм собственик на регулационни имоти за продажба в селата около Варна. Търся партньори за сделки с чужденци, купуващи собственост по селата във Варненски регион. Комисионна до 10% при сделка.
Re: Търся партньори за продажба на имоти
05-09-2007 - 14:23:09
Здравейте,
представител съм на ЛАЗКРИС ЕООД .
Имаме интереси от клиенти за този регион и с радост бихме работили с Вас.
Ако желаете, изпратете ни по-точна информация за местоположението на Вашите имоти на Email: ivanova.lawyer@gmail.com

Надя Въгленова[bgcolor=red][/bgcolor]
Re: Търся партньори за продажба на имоти
14-12-2007 - 17:25:15
Здравейте,
пише ви Александра Шестакова от "Шийн ЕООД"- чуждестранна агенция за недвижими имоти с централен офис в Лондон и представителство във Варна.
Интересуваме се от сътрудничество с вас, защото имаме няколко потенциални клиента, които се интересуват от къщи и парцели в региона.
Ако желаете да ви сътрудничим при намирането на купувач, моля свъжете се с мен на следния имейл: sheen4@sheenpropertybg.com и ми изпратете снимки и подробна информация относно имотите си.

Александра Шестакова
SIG
Re: Търся партньори за продажба на имоти
08-01-2008 - 16:05:06
Zdrasti, dai nqkakuv tel. ili e-mail za vruzka
Re: Търся партньори за продажба на имоти
25-02-2008 - 23:26:10
WWW.LOVELYHOME.CO.UK
Re: Търся партньори за продажба на имоти
05-03-2008 - 17:29:36
Zdravey, interesuvat me imotite.Izprati pove4e informacia na info@elit-homes.com
Re: Търся партньори за продажба на имоти
07-03-2008 - 15:44:17
ние сме агенция за недвижими имоти , офиса ни е в София и търсим партньори .Ако желаете да работим съвместно молч свържете се с нас на Е- mail : goldenhome@mail.bg
Re: Търся партньори за продажба на имоти
19-04-2008 - 13:36:09
imam agenciq v Pomorie za ned imoti. Ako jelaete da kontaktuvame za imoti po 4ernomorieto Pomorie, Kableshkovo, Aheloi, Koshrica, Kamenar – Pomoriiska, Nesebarska obshtina I ……moje da se svarjete na adres
e-meil:atanas_sh@abv.bg www.as67.portalimoti.com
atanas shardenov
0889 68 91 99
0596/3-28-88
-
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход