Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Клиенти от Великобритания и САЩ

Публикувано от divedi 
Клиенти от Великобритания и САЩ
05-08-2007 - 20:00:41
Здравейте,

Казвам се Димитър Веселинов и се занимавам с интернет маркетинг. Имам много делови контакти във Великобритания, Ирландия, САЩ и Канада. Мога да ви помогна в намирането на нови клиенти. Надявам се на ползотворно сътрудничество.

С уважение,
Димитър Веселинов
http://www.mybloglog.com/buzz/members/divedi/
Re: Клиенти от Великобритания и САЩ
07-08-2007 - 16:35:06
smiling smiley Здравейте, Димитър.
Съобщението Ви ни заинтригува. Ние сме фирма от София и търсим клиенти в чужбина. Управителят иска да се срещне с Вас. Какъв е начинът ?
Re: Клиенти от Великобритания и САЩ
07-08-2007 - 18:48:02
Можете да ме потърсите на следните места:

ICQ: 338-993-079
GSM: 0898/26-10-10
Skype ID: divedi
Email: divedi at gmail dot com
Re: Клиенти от Великобритания и САЩ
08-08-2007 - 14:51:39
Здравейте, писах ви на Кю-то, търсих ви на скайпа и на моб.тел., но уви ...
Re: Клиенти от Великобритания и САЩ
09-08-2007 - 00:01:31
Здравейте, аз съм собственик на регулационни имоти за продажба в селата около Варна. Търся партньори за сделки с чужденци, купуващи собственост по селата във Варненски регион. Комисионна до 10% при сделка.
Re: Клиенти от Великобритания и САЩ
09-08-2007 - 10:48:40
Здравейте , ние сме строителна фирма от Добрич и притежаваме имоти за продажба по северното черноморие. Изпълняваме и строителство на сгради в района.
Нова къща в с.Дуранкулак на 2 км от морето и Дуранкулашко езеро.Екологично чист район подходящ за лов и риболов.Къщата е на два етажа и разполага с 2 бани , 2 спални , кухня+дневна и хол , гараж , камина и барбекю.РЗП-115м2 , двор-600м2.Цена 75000 евро.
Продавам и земя в с.Божурец , общ.Каварна , 20000м2 , на 2 км от голф игрище с лице на международен път Е70.На границата на имота има ток и вода.Възможни параметри при влизане в регулация– гъстота на застрояването – 60% , интензивност на застрояване – 1,2 , етажност – 3 , височина – 10,5м.Цена 17евро\кв.м.

Ангелин Николов - моб.тел.0878911952

Re: Клиенти от Великобритания и САЩ
13-08-2007 - 00:33:58
divedi Написал:
-------------------------------------------------------
Имам много делови контакти във
> Великобритания, Ирландия, САЩ и Канада. Мога да ви
> помогна в намирането на нови клиенти.

Предложението Ви ме интересува. Писах Ви на е-mail относно голям и атрактивен имот, който предлагам за продажба. Най-добри пожелания!
Re: Клиенти от Великобритания и САЩ
24-08-2007 - 12:43:52
Здравейте,ние сме фирма в гр.Костенец.Занимаваме се със строителство,ремонти.Предлагаме имоти в района на Костенец,Долна баня и селата наоколо-Горна Василица,Очуша,Марица,Гуцал,Пчелин и Пчелински бани.Района е доста атрактивен заради минералните води,близостта до София,Пловдив и Боровец.Строят се доста вилни селища ,както и голф клуб с над 500 къщи.Ако Ви интересува сътрудничество ,обадете се.Вучкова
Re: Клиенти от Великобритания и САЩ
27-08-2007 - 12:48:08
stroitelna brigada ot Varna sme.Mojem da vi postroim ka6ti pri nali4ieto na klienti. tel.0897995451
Re: Клиенти от Великобритания и САЩ
08-09-2007 - 11:51:53
zdravei nai napred!
nadjavam s evsi4ko pri teb e o.k i imas mnogo oferti za satrudni4estvo!
Az imam edna molba kam teb bix li mogala da tepopitam,no mislja da stane v skype primerno ili da mi dades tvoi e-mail,ako nameris za dobre eto ti moja skype nickname i ste o4akvam d ami pises:bianka_vn smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход