Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти

Публикувано от BXS 
Здравеите,

Обръщам се към всички онези, които са се реализирали на пазара за недвижимо имущество....
По какъв начин един млад,амбициозен но токущо завършил средното си обрезование човек може да започне работа и да търси реализация в тази сфера...

Благодаря Ви предварително
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
20-06-2007 - 13:25:51
Jelanie, ambiciq, zdravi nervi, finansov obezpechenie za pone tri meseca, rabota ima kolkoto iskash. No si trqbva vreme da se nauchish. Uspeh.
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
20-06-2007 - 15:33:45
Здравейте,
ние сме Агенция за недвижими имоти. В момента търсим хора за позицията "Консултант недвижими имоти". Ако желаете изпратете ни Ваши координати на jobs_real_estate@abv.bg.
Поздрави!
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
09-10-2007 - 18:37:56
Здравейте ,ние сме агенция за недвижими имоти Стил Интернешенъл,правим подбор за позиция Консултант продажби жилищно строителство.Интересуваме се от личности със интерес в областта на недвижимите имоти,
- ползващи добро работно ниво при работа с компютър
- с добра комуникация
- креативно мислене
- интереси и опит в областта на продажбите
- обучаемост
- готовност за интензивна работа
- коректност и лоялност
- желание за екипна работа
- желание за кариера и професионално израстване
- ползване на чужд език

Предлагаме постоянна работа ,професионално обучение,съвременни инструменти на работа,работно място,възможност за развитие,доходи - добра заплата и бонуси свързани с резултатите от извършената дейност.
Моля изпратете ни вашата автобиография,и ако сте работили другаде препоръка на предишния ви работодател. style_int@abv.bg
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
23-11-2010 - 19:02:38
А аз питам каква реализация ще имаме аз и моите колеги, студенти четвърти курс в УНСС, специалност Недвижима собственост, които посветихме 4 години на обучението в тази сфера? Редно ли е да започваме да градим някаква кариера в бранша на равни начала с тези със "средно обрЕзование", още повече сега, когато пазарът не е във вихъра си като през 2007 и когато "rabota ima kolkoto iskash" не важи за настоящата ситуация?
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
25-11-2010 - 15:43:49
avatar
Quote
studentka_nedvijimi_imoti
А аз питам каква реализация ще имаме аз и моите колеги, студенти четвърти курс в УНСС, специалност Недвижима собственост, които посветихме 4 години на обучението в тази сфера? Редно ли е да започваме да градим някаква кариера в бранша на равни начала с тези със "средно обрЕзование", още повече сега, когато пазарът не е във вихъра си като през 2007 и когато "rabota ima kolkoto iskash" не важи за настоящата ситуация?

Сега си 4 курс / бакалавър. Запиши магистратура нещо различно от НИ - СК, финанси, застраховане ...
НИ са бита карта, казвал съм го много пъти без да се обиждат брокитата.
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
25-11-2010 - 16:04:04
Как сте решили, точно това да учите? Някой специалности се предобиват с курсове и професионални обучения. drakkar е абсолютно прав. Също и един съвет от мен:не подценявайте хората със средно образование те също трябва да се реализират.
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
25-11-2010 - 16:06:07
smiling smiley Пардон, сега видях датата 07-05-2007 - 19:35:58



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-11-25 17:35 от briko.
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
25-11-2010 - 16:38:59
Quote
studentka_nedvijimi_imoti
А аз питам каква реализация ще имаме аз и моите колеги, студенти четвърти курс в УНСС, специалност Недвижима собственост, които посветихме 4 години на обучението в тази сфера? Редно ли е да започваме да градим някаква кариера в бранша на равни начала с тези със "средно обрЕзование", още повече сега, когато пазарът не е във вихъра си като през 2007 и когато "rabota ima kolkoto iskash" не важи за настоящата ситуация?

Така хленчещо поставен въпроса дава доста яснота относно самоувереността, която имате след четири години прекарани в посвещение на сферата.
Редно е ако имате качества и умения /предадени за четири години в УНСС/ да не се притеснявате от "онези" без "висшо", и как ще сте равни - не сте, вие сте високо образовани, а другите са се учили на улицата, не би трябвало да имате проблем всеки клиент би избрал вас - нали, а дали!
А да не би да искате някой принудително да ги изкара от пазара за да Ви се освободи място?

Когато пазара не е във вихъра си се показва кой, кой е, а посредствените и неподготвените за свободни пазарни отношения, и доказване чрез качество на услугата им се иска някой да им помага, а най - добре със закон да елиминира конкуренцията.
Мамини социалистчета, така или иначе света е ваш /този социалкомунистически свят изпълнен с посредственост в който така или иначе живеем/, защо ли са хабя.
Успехи пожелавам....,
но ще ги имате само ако сте добри в професията независимо с или без "висшо".
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
25-11-2010 - 17:48:29
avatar
Quote
studentka_nedvijimi_imoti
А аз питам каква реализация ще имаме аз и моите колеги, студенти четвърти курс в УНСС, специалност Недвижима собственост, които посветихме 4 години на обучението в тази сфера? Редно ли е да започваме да градим някаква кариера в бранша на равни начала с тези със "средно обрЕзование", още повече сега, когато пазарът не е във вихъра си като през 2007 и когато "rabota ima kolkoto iskash" не важи за настоящата ситуация?

ами а напъни си мозъчните клетки де!

Недвижама собственост, не значи непременно брокер ...
може да е с молове, земи, инфраструктура, хотели, вилни селища и т.н.

точно там ще има нужда да ги управляват квалифицирани кадри, а не любовниците на собственика smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход