Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти

Публикувано от BXS 
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
25-11-2010 - 19:20:33
Quote
palamud


Недвижама собственост, не значи непременно брокер ...
може да е с молове, земи, инфраструктура, хотели, вилни селища и т.н.

точно там ще има нужда да ги управляват квалифицирани кадри, а не любовниците на собственика smiling smiley

winking smileyПо-квалифицираните кадри са руси и с по-големи гърди ,сравнено с останалите кандидатки!
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
25-11-2010 - 20:08:26
Quote
palamud
Quote
studentka_nedvijimi_imoti
А аз питам каква реализация ще имаме аз и моите колеги, студенти четвърти курс в УНСС, специалност Недвижима собственост, които посветихме 4 години на обучението в тази сфера? Редно ли е да започваме да градим някаква кариера в бранша на равни начала с тези със "средно обрЕзование", още повече сега, когато пазарът не е във вихъра си като през 2007 и когато "rabota ima kolkoto iskash" не важи за настоящата ситуация?

ами а напъни си мозъчните клетки де!

Недвижама собственост, не значи непременно брокер ...
може да е с молове, земи, инфраструктура, хотели, вилни селища и т.н.

точно там ще има нужда да ги управляват квалифицирани кадри, а не любовниците на собственика smiling smiley

"Ми то дитето учи 4 години и сега няма работа" А какво е научило............
bah
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
01-12-2010 - 22:02:19
avatar
Quote
studentka_nedvijimi_imoti
А аз питам каква реализация ще имаме аз и моите колеги, студенти четвърти курс в УНСС, специалност Недвижима собственост, които посветихме 4 години на обучението в тази сфера? Редно ли е да започваме да градим някаква кариера в бранша на равни начала с тези със "средно обрЕзование", още повече сега, когато пазарът не е във вихъра си като през 2007 и когато "rabota ima kolkoto iskash" не важи за настоящата ситуация?

Пиуе шарено, що мислиш, че почваш наравно с тези със средното обрязвание. Ти си учила 4 години. Черепната кутия ти е пълна. Какво искаш: да се изпъдят всички досега работили, защото идват умните, които са учили 4 години и те трябва да направят фирми и да преуспеят. Капитализъма е жестока конкуренция и оцелява, този който знае и който бачка. Имам поглед върху такива пиленца, учили по 4 години, които от кафетата не излизаха и със седмици не влизат в залите на лекции и упражнения, стажовете ги изкарват символично и праскат самочувствие на нещо велико, летящо из облаците. Имам поглед и върху студенти в престижен западен университет. Да Ви кажа, че не можете да им се опрете на малкото пръстче на левия крак. Гледам, че си губеща карта отсега, защото тъгуваш по времената, когато "работа колкото искаш" - това показва неувереност, желание някой да Ви разчисти пътя и Вие само да обирате лаврите и да правите пачки.

Извинявам се за грубия тон. Ако се прочете написаното десет пъти, ще има резултат. Това не е заяждане.
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
09-12-2010 - 09:31:37
Quote
palamud
ами а напъни си мозъчните клетки де!

Недвижама собственост, не значи непременно брокер ...
може да е с молове, земи, инфраструктура, хотели, вилни селища и т.н.

точно там ще има нужда да ги управляват квалифицирани кадри, а не любовниците на собственика smiling smiley

Именно, аз не виждам мол, който се управлява от квалифицирани кадри. Земеделските земи също имат потенциал. Наскоро четох и едни доклади за пазара на имоти в даден район изготвени от консултантски агенции - много отдавна не бях се възмущавал толкова, че единия даже беше и с правописни грешки. А сумата беше 4 цифрена за доклад! Там също има поле за изява.
Запиши една магистратура финанси - навсякъде по света имотите са свързани с банките по някакъв начин! ако може и да натрупаш малко стаж през това време - като завършиш направо ще излетиш !
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
10-01-2011 - 20:53:19
avatar
Quote
studentka_nedvijimi_imoti
А аз питам каква реализация ще имаме аз и моите колеги, студенти четвърти курс в УНСС, специалност Недвижима собственост, които посветихме 4 години на обучението в тази сфера? Редно ли е да започваме да градим някаква кариера в бранша на равни начала с тези със "средно обрЕзование", още повече сега, когато пазарът не е във вихъра си като през 2007 и когато "rabota ima kolkoto iskash" не важи за настоящата ситуация?
..................
Странно защо тука задаваш въпроса и чакаш отговор от сривльовци които нямат и средно. Да не се учудиш, че те плюят имотите във форум за недвижимости. Това е само жалката пасмина от задния двор на сайта. И аз се чудих дълго на този прецедент, но е ясно, че тука е намерил гара влака за нещастници.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход