Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти

Публикувано от BlackXS 
Здравеите,

Обръщам се към всички онези, които са се реализирали на пазара за недвижимо имущество....
По какъв начин един млад,амбициозен но токущо завършил средното си обрезование човек може да започне работа и да търси реализация в тази сфера...

Благодаря Ви предварително
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
17-07-2007 - 11:29:05
Трудно с много търпение, упорита работа и не на последно място търговски усет, ако го нямате ще бъде много трудно.
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
18-07-2007 - 10:10:08
Адвокат съм в гр. Монтана. Търся фирма на която да съм посредник *пълномощник* при сделки с недвижими имоти на територията на регион - Монтана, най-вече със земеделски земи и гори.
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
20-06-2009 - 05:29:09
Аз съм младо момче (циганин) от гр. Разград, извършвам всякакъв вид услуги. Моля пишете на лични!
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
12-09-2010 - 15:51:50
Хахахахахахахахахаха. Последното мнение направо ме разби smiling smiley
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
12-09-2010 - 16:54:53
BlackXL закъснял си , няма как вече да стане.За тази професия се изисква само начално образование а ти вече имаш средно.Нестава , прекалено си квалифициран.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-09-12 16:55 от bibise.
Re: Начини за започване на работа и реализиране в областа на недвижимите имоти
22-09-2010 - 09:55:15
BlackXL, за да успееш в този бранш първо трябва да умееш да общуваш, останалото се учи. А, забравих - трябва да си поне средно интелигентен. Поради това, че не отговаря на това условие, bibise например не може да бъде брокер.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход