Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

строителни услуги от А до Я

Публикувано от obshtaka 
строителни услуги от А до Я
19-04-2010 - 12:44:29
Извършва груб строеж, изработва навеси от дърво, покривни конструкции, огради, барбекюта и камини, топлоизолации, драскана мазилка. Довършителни и ремонтни дейности, шпакловки, замазки, боядисване, ВИК, фаянс, теракота, цялостно изработване на бани, кухни, коридори с монтаж на мивки, бойлери, вани, душ кабини. Ел. инсталации, окачени тавани.Високо качество на изработката, перфекционизъм.0879015665 go6o79@abv.bg за София
Re: строителни услуги от А до Я
02-02-2013 - 11:51:28
Имате ли сайт в който може по-подробно да се запознаем с услугите които предлагате ?

---------------------------
Всичко за вашата зодия и хороскоп
Re: строителни услуги от А до Я
24-04-2013 - 10:47:28
Както попита колегата има ли цайт или просто качени снимки някъде да се запознаем с вашето творчество
Re: строителни услуги от А до Я
19-05-2013 - 15:04:19
Наистина би било добре да публикувате някакво портфолио.
Re: строителни услуги от А до Я
14-07-2014 - 11:48:28
И все още няма никакъв отговор, аз също се интересувам...
Re: строителни услуги от А до Я
02-03-2016 - 10:07:57
Аз съм ползвал услугите на фирма slv-group.eu. Не купих, а взех под наем скеле. Превъзходно качество, отлични професионалисти. Ако някога пак ми потрябва, със съгурност ще се обърна отново към тях.
Re: строителни услуги от А до Я
11-03-2016 - 13:24:41
SLV-Group са истински професионалисти. Бързи, прецизни. Отлично качество. Техните скелета ми служат от доста време. Препоръчвам, защото си заслужава да заложиш на качественото. [www.slv-group.eu]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход