Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

търся работа във фирма за недвижими имоти

Публикувано от Chastno_lice 
търся работа във фирма за недвижими имоти
09-03-2008 - 12:30:50
Здравейте,
реших да се ориентирам към работа в бранша на имотите. Интересувам се от имоти, следя развитието на пазара от няколко години. Имам личен опит в търсене, купуване и продажба на имоти. Забелязах, че последно време все повече се търсят брокери и сътрудници, владеещи руски. Немският също ми е на много добро ниво, английският - на работно (справям се).
Бихте ли ме ориентирали къде да се опитам да започна работа? Какви са добрите условия в този бранш (твърда заплата+процент / само процент и под.)?
Предварително благодаря за отговорите!
EPB
Re: търся работа във фирма за недвижими имоти
10-03-2008 - 10:16:45
От кой град си
Re: търся работа във фирма за недвижими имоти
19-04-2008 - 13:30:26
imam agenciq v Pomorie za ned imoti. Ako jelaete da kontaktuvame za imoti po 4ernomorieto Pomorie, Kableshkovo, Aheloi, Koshrica, Kamenar – Pomoriiska, Nesebarska obshtina I ……moje da se svarjete na adres
e-meil:atanas_sh@abv.bg www.as67.portalimoti.com
atanas shardenov
0889 68 91 99
0596/3-28-88

neznam ot koi grad si no mojem da rabotish - tyrsish klienti kato satvetno shte imash ot men dobro vaznagrajdenie
Re: търся работа във фирма за недвижими имоти
19-04-2008 - 13:31:33
imam agenciq v Pomorie za ned imoti. Ako jelaete da kontaktuvame za imoti po 4ernomorieto Pomorie, Kableshkovo, Aheloi, Koshrica, Kamenar – Pomoriiska, Nesebarska obshtina I ……moje da se svarjete na adres
e-meil:atanas_sh@abv.bg www.as67.portalimoti.com
atanas shardenov
0889 68 91 99
0596/3-28-88
-
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход