Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

разпродажба на легла,спални,мека мебел,фитнес уреди и електроника

Публикувано от eduard 
разпродажба на легла,спални,мека мебел,фитнес уреди и електроника
15-03-2006 - 14:54:08
разпродавам втораупотреба легла,шкафчета,лампи,чаши,кафемелачка, омекотител;професионално фитнес оборудване уреди,лостове,гири;телевизор сони тринитрон,видео камера с много екстри виж сайта www.bestsofiahostel.com За връзка0887589367 София

Защо си разпродаваш готиния хотел, приятелю? С толкова труд си го съградил според книгата си и сега? sad smiley
Re: разпродажба на легла,спални,мека мебел,фитнес уреди и електроника
31-03-2006 - 12:49:59
Zdraveite, okaza se `e w bylgaria e ne samo trudno da postroish ne6to no i da go razviva6. razbrah `e bez vryzki edin malyk biznesmen nqma 6ans da ocelee. o6te dokato pisah knigata znaeh `e nqma da ostana tuk, sega s netyrpenie `akam da prodam s gradata i da si otida v normalniq svqt. uspeh na vas i vsi`ki drugi koito iskat ili trqbva da ostanat tuk. lek den
Имам интерес към фитнес оборудването, но цените ми се виждат прекалено високи, почти като на нови уреди БГ производство. Бих могъл да взема всичко, но при една сериозна отстъпка, а и трябва първо да видя уредите. При интерес ми пишете на memorex_bg@abv.bg, че не видях Вашия мейл.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход