Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся фирма за строеж на еднофамилна къща в София

Публикувано от Stoyan_Ver 
Търся фирма за строеж на еднофамилна къща в София
08-06-2015 - 11:32:12
Здравейте,
Казвам се Стоян Вергиев и търся строителна фирма, която проявява интерес, да изпълни изграждане на еднофамилна жилищна къща в София, кв. Орландовци.
Обекта е двуетажна монолитна, свободностояща къща със ЗП 50м2, кат. V, без мазе и с двускатен покрив.
Имам получено разрешително за строеж на обекта и до м. Юли се надявам в имота да бъде прокаран ток и вода.
Очаквано ниво на завършеност на обекта при предаването му - получен акт 15. Фирмата следва да може да изготви всички изискуеми документи, необходими след започването на строежа.
Моля при проявен интерес от ваша страна да се свържете с мен чрез този пост, или на мейл my6mopok@abv.bg, за да изпратя оферта с КСС.
Re: Търся фирма за строеж на еднофамилна къща в София
09-06-2015 - 01:44:41
avatar
Здравейте.

Строителната фирма или бригадата трябва да Ви изпрати оферта и КСС / количествено - стойностна сметка /. *pardon* А Вие трябва да пратите чертежите/ архитектура и конструкция / + КС- количествена сметка. И фирмата я остойностява. Ще Ви направя оферта, ако проявявате интерес .

Записвам майла си и сайта: www.sechkov.com
sechkov@sechkov.com
i.sechkov@abv.bg


Благодаря.
Re: Търся фирма за строеж на еднофамилна къща в София
09-06-2015 - 12:10:47
Благодаря за корекцията smiling smiley
Благодаря на вас и другите колеги свързали се с мен по пощата, за проявеният интерес.
Изпратил съм Ви чертежи + КС
Леко смятане
VK
Re: Търся фирма за строеж на еднофамилна къща в София
04-09-2015 - 15:45:39
Привет,
избрахте ли си фирма за строежа?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход