Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Строителство от основи до ключ. Груб строеж-90 евро кв.м.До ключ-230 евро кв.м.

Публикувано от lbi 
lbi в момента строя едно селище от 12 къщи и ако има такава фирма която да работи на 50 евро с труд и матреали веднага да заповяда давам 6 къщи да работят. Къщите са 370 м2 РЗП
joroelin
Еми така са колега на такива цени се натакнах. Едни инвеститори ми казаха, че са получили така оферта и то от Голяма фирма, а не от малка! Интересна работа то затова измамени бол вече от тези ниски оферти за сажаление.
lbi ТИЯ ФИРМИ ПЕРАТ ЧУЖДИ ПАРИ АЗ САМИЯ ИМАХ ТАКОВА ПРЕДЛОЖЕНИЕ
Е може и да перат някой пари вазможно е,но се и навадиха доста измамници! Като си мислят,че ще искарат лесни и добри пари.Пък други с стремежа си да се докопат до обект пак бутат цени и после се почва -това невкарах в цената,2-ро невкарах в цената,3 и така цената ръсте.Още една,две години пък ще изчезнат тези явления ама ще има и изгорели за сажаление.
Какво ще кажете за идеята от линка по-долу?

[forum.imoti.net]
Panelov 100 кв.м до ключ + местото за 60000 лв ще е трудно! За бартер с стара къща по може да се намери.
Quote
lbi
Panelov 100 кв.м до ключ + местото за 60000 лв ще е трудно! За бартер с стара къща по може да се намери.

Сигурно си прав. А само къщичка 100 м2 за 60 000 лв. може ли да се спретне? Съвсем на едро и неподготвен питам. Защото има изказана идея /ако не се лъжа беше на салвадор/, че долу-горе цената на земята е равна на цената на къщата. Та за около 100 000 лв би следвало да се реши въпроса. А нали около толкова струва една панелка 80 кв. м. Или ако не стигне ще е с малко. Или ще е с някакви компромиси.

Всъщност защо те питам? Твоята оферта за компактна 100 м2 къща без мазе излиза 48 000 лева до ключ /обикновено,не лукс изпълнение на довършителните/, нали? И около 20 000 лева за груб строеж.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-27 20:03 от panelov.
Здравей, Panelov горе дол към 60000 лв ще ви стигнат за 100 кв.м къща .А за местата зависи къде ще ги търсите изпадат и евтини ! Зимата гледах едно место от 500 кв.м за 26000 лв в Костинброд до поликлиниката само, че беше малко лицето. Въпроса е да имате готови пари и да се оглеждате за нещо евтино! smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-08-02 14:59 от lbi.
Quote
lbi
Здравей, Panelov горе дол към 60000 лв ще ви стигнат за 100 кв.м къща .А за местата зависи къде ще ги търсите изпадат и евтини ! Зимата гледах едно место от 500 кв.м за 26000 лв в Костинброд до поликлиниката само, че беше малко лицето. Въпроса е да имате готови пари и да се оглеждате за нещо евтино! smiling smiley

Жена ми щеше да ме убие. smiling smiley

Реших, че ще продам апартамента за 100 000 лева и като купя земя до 40 000, ще ми останат и 60 000 лева за къщица.

Намерих и клиент да купува.

Идва на оглед човека, а мойта женичка пита – как ще продаваш бе? Ами докато построиш, къде ще живеем? И замахва да ме заколи ...

Размина ми се. Мислех да живеем под наем една година ... какво толкова съм си мислил ...?*pardon*
Quote
panelov
Quote
lbi
Здравей, Panelov горе дол към 60000 лв ще ви стигнат за 100 кв.м къща .А за местата зависи къде ще ги търсите изпадат и евтини ! Зимата гледах едно место от 500 кв.м за 26000 лв в Костинброд до поликлиниката само, че беше малко лицето. Въпроса е да имате готови пари и да се оглеждате за нещо евтино! smiling smiley

Жена ми щеше да ме убие. smiling smiley

Реших, че ще продам апартамента за 100 000 лева и като купя земя до 40 000, ще ми останат и 60 000 лева за къщица.

Намерих и клиент да купува.

Идва на оглед човека, а мойта женичка пита – как ще продаваш бе? Ами докато построиш, къде ще живеем? И замахва да ме заколи ...

Размина ми се. Мислех да живеем под наем една година ... какво толкова съм си мислил ...?*pardon*

В Овча купел на 8-мия етаж имаме пах. В Младост 4 на 15тия етаж също влизало прах в шкафовете. И това си го дишаме. И ние и нашите бебета и деца. Кажи това на твоята женичка. Майката му е да се живее извън околовръстното и по-нависочкото. В зеленината на поляните и спускащия се свеж въздух от горите. Който може да си го организира – го прави за себе си и за бъдните поколения. Не се отказвай. В момента се строи най-лесно. Успех!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход