Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търся строителна фирма или бригада за груб строеж

Публикувано от feniks73 
Re: Търся строителна фирма или бригада за груб строеж
05-06-2011 - 12:42:00
Здравейте,
Нека първо внеса яснота. Не съм нито предприемач, нито смятам да строя чужди обекти, за да искам оферти от различни предприемачи. Колкото до това дали има оферти, които заслужават внимание, искам да Ви отговоря, да има и избрах фирми с които смятам да работя. На всички останали благодаря за проявения професионален, а при някои и с липса на какъвто и да е професионализъм, интерес към изпълнението на къщата ми. Истината е че имам забавяне с документите, но е истина че къщата ще бъде започната до 01.08.2010. За най-голямо съжаление няма да споменвам хората и фирмата с които смятам да строя. Ако някой се интересува с удоволствие ще коментирам на лични.
Поздрави и успех в начинанията Ви.
Атанас Младенов.
За помагането съм и аз и то винаги когато мога.
Re: Търся строителна фирма или бригада за груб строеж
07-06-2011 - 15:57:53
Quote
joroelin
Пълна измама на такива сайм кусал попарата оферти немогат да си направат ушДЕ

Хм. Не знаех че съществуват такива номерца. Това ще рече, че договарянето ще протече с чужда оферта ли? И какво ще е това договаряне!? Като не знае технологията и предвидените доставки за изграждане, как ще изпълни строежа по една сметка? Мнооооооооого интересно.

Хм...Това ще рече ли, че ако се отправи запитване на строител ама професионално, съгласувано с експерти в строителството, има риск строителя да си помисли, че го изпитват заради офертата му, и да откаже да изготви такава?
Re: Търся строителна фирма или бригада за груб строеж
14-10-2015 - 20:27:06
Търся строителна фирма или бригада за изграждане на еднофамилна къща с РЗП 250 кв.м в гр. Смолян
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход