Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Врати за панелни апартаменти

Публикувано от b.bogdanov 
Врати за панелни апартаменти
21-10-2010 - 19:48:18
Здравейте, апартаментьт ми е панелен с метални каси на вратите. Една година търсих в София производител на интериорни врати по размери на клиента, но след като намерих, приеха поръчката само за широките врати. При доставката разбрах, че са намалили хоризонталния светъл отвор с близо 100 мм. Това ме амбицира и по своя разработка изпълних останалите четири врати, като намалих отвора само с 36 мм. Крилото е с дебелина 38 мм, а касите са с дебелина 18 мм.
Предлагам съдействие на желаещите.
Богдан b.bogdanov@mail.bg
Re: Врати за панелни апартаменти
19-11-2011 - 11:05:54
Здравейте, апартаментьт ми е панелен с метални каси на вратите. Една година търсих в София производител на интериорни врати по размери на клиента, но след като намерих, приеха поръчката само за широките врати. При доставката разбрах, че са намалили хоризонталния светъл отвор с близо 100 мм. Това ме амбицира и по своя разработка изпълних останалите четири врати, като намалих отвора само с 36 мм. Крилото е с дебелина 38 мм, а касите са с дебелина 18 мм.
Предлагам съдействие на желаещите.
Богдан
тел. 0899 89 55 30
b.bogdanov@mail.bg
[wratizapanelki.ovo.bg]
Re: Врати за панелни апартаменти
20-11-2011 - 17:51:00
avatar
Az pak za 2 minuti namerih izpalnitel na wrati po razmr na klienta. I q polzwam we4e 4 godini vaprosnata firma. Shte Wi pratq sajta na li4na da si swerite cenite i ka4estvoto. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход