Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Внимание! Наемателки измамнички!

Публикувано от Topcho456 
Внимание! Наемателки измамнички!
17-02-2016 - 20:36:19
Внимание! Наемателки измамнички!
В средата на 2014г лицата Иванка Михова Русева и Мирослава Стефанова Пенева от Силистра (представящи се за майка и дъщеря) наеха отдаването от мен жилище под наем. Движат се с куче, което наричат Вальо (неизвестна за мен порода).Пуснах ги с него, защото ме убедиха, че има изградени навици. Една година по-късно започнаха да не плащат наема и сметките като през цялото време ме убеждаваха, че всички сметки ще бъдат оправени в най-кратък срок. Съжалих ги и реших да проявя човещина и да им дам шанс да си изпълнят задълженията към мен и оставяйки ги в жилището. Но изненадата ми беше огромна, когато на 03.02.2016 отидох след уговорка с тях да си получа парите. От измамничките нямаше и следа, а апартамента беше в окаяно състояние! Целият в мухъл! Препикан от кучето им! Всички мебели изгнили и мръсни!
Чудя се как хора в 21-ви век могат да живеят като скотове оставяйки сметки за над 1500лв и поне още толкова за ремонт!
Не ги допускайте в жилището си, или ако сте направили тази грешка ги махайте по най-бързият начин!
Прилагам и снимка на Иванка:
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход