Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти

Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

WANTED! Съквартирантка жк.Хиподрума:)

Публикувано от CvetiStefanova 
WANTED! Съквартирантка жк.Хиподрума:)
08-12-2012 - 10:28:16
205лв. на месец, като при нанасяне се плаща и депозит в размер на 200лв.

Спалня, кухня, хол, баня и тоалетна в едно. Две малки тераси. Намира се в жк. Хиподрума (между La Cubanita и Mon Ami) - на две минути от спирката на трамвай 2,9 , автобусите 204,109 и останалите в тази линия и трамвай 5.. Има PVC дограма , щори, паркет в спалнята и хола и плочки в кухнята, банята и коридора. Обзавеждането в кухнята е ново ,като има печка, хладилник пералня,шкафове, маса и столове .... В хола има секция, диван с два фотьойла ,маса и телевизор. Мебелите са много запазени. В спалнята има две отделни легла,голям гардероб и тоалетка. В коридора също има тоалеткаи две огледала:) .Държа да се знае, че се спи в една стая и ако това представлява проблем за някой - ...... на мен не ми се спи в хола :)))! Също така има кабелна и безжичен интернет. Апартамента е в триетажна изолирана сграда. Много е светъл, уютен и удобен. Живяла съм къде ли не , гледала съм много квартири и повярвайте ми , заставам зад думите си , че наистина квартирата за тази цена е повече от прекрасна! :)))) Търся си момиче от Януари месец,

тел. 0884581291
e-mail: jeuelle@yahoo.com
Тъй като съм на работа всеки ден, по-удобно ще е да ми пишете на и-мейла:))))

Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2012-12-08 10:32 от CvetiStefanova.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход