Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

спешно търся в цялата старна селски къщи ,градски къщи,пърцели,от собственици за свои клиенти

Публикувано от propertyzapad 
Продавам 1 694 кв.м , представляващи 1/2 идеална част от съсобствен имот, находящ се в гр. Якоруда, околовръстен път, на 20 км. от гр. Банско. Имотът включва:
- 871 кв. м. урегулиран поземлен имот, със застроена върху него масивна сграда /бивш картофосортировачен пункт/ от 366 кв., идеална част от обща площ на сградата 732 кв. м. плюс
- 823 кв. м. незастроен поземлен имот.

Цена на земята и сградата - 105 000 Euro, като е възможен и коментар.
За повече подробности ми пишете на E-mail: rosi_apostolova@abv.bg или на тел. 0887/958367
Здравейте!
Виждам, че обявата Ви е от миналата година, но ако се интересувате сънаследник съм на места в с.Долни Лозен -Софийско и с.Звездица -Варненско.Мога да Ви изпратя скици, оферти и лица за контакти.
sande_63@abv.bg и yordanovasashka@yahoo.com
Имам парцел в с. Козлодуйци и с. Телериг, стара къща в с. Смолница, вила с. Бранище. Ако имаш интерес пиши на gagalio@abv.bg или звънни на 0882 694 220 - Галин Русев / Частно лице съм /
Имам дворно място 530 кв.м. на 40 мин. от Бургас по магистралата за София, селото е Екзарх Антимово, с готови документи
с.Екзарх Антимово се намира на 40 мин. от град Бургас по новата магистрала за София.селото е добре устроено с добра инфраструктура. има изградена канализация, ОУ и детска градина.
население - 1077 жители
надм.височина 178м.
цена 3000 лв.
имаме и къща в с.Дюлево, ако ви интересува тел.0890351200 или biotov@abv.bg
prodavam,dve ka6ti selo Somovit,na 40-42km.ot gr.Pleven,i na 12 km ot Nikopol
Ka6tite se namirat v centar na seloto,sre6ty zdravnata slujba.
Dvata imota sa edin do drug,tok,voda,garaj,vatre6na i van6na 4e6ma.СПЕШНО
imeil-daniela_la4eva@abv.bg
TEL-0879588246
Продавам дворно място в с.Бързица обл Варна 2дка 3000e
0886627403



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-29 11:10 от nataly75.
Къща в Жеравна интересува ли Ви?
продавам двуетажна къща в старария созопол,построена 1960г.застроена площ65кв.м.рзп 130кв.м.с възможност за ново строителство.120000евро
продавам двуетажна къща в стария Созопол,построена 1960г.застроена площ 65кв.м.РЗП 130кв.м.с възможност за ново строителство/РЗП-260кв.м./
Здравейте!
Като толкова търсят имоти, някой обаждал ли ви се е да пита за това което предлагате?
Понеже като гледам вече повече от месец никой не ми се е обадил, а търсят СПЕШНО?

Май не съм уточнила, аз съм съсобственик, но съм частно лице, а не фирма и сме готови да преговаряме с доверени представители на бъдещи клиенти, може фирма или отново частни лица.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-22 20:26 от alex63.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход