Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Напояване не градината

Публикувано от elfi30 
Напояване не градината
07-02-2007 - 17:51:11
Чудя се дали има някой, който да ми каже как да реша въпроса с напояването на градината? Дворът на къщата е 1100 кв.м. и като цяло искам поне 2/3 от него да са зелена ливада - равна и без алпинеуми или лехички с цветя. Но се чудя как е по-добре да се полива такава градина - дали с маркуч с приставки, който да местим напред-назад из двора или с някаква система от тръби, която да вкарам вътре в почвата?
Също така ме вълнува и колкоби струвало дасе проектира и изгради такава система. Ако някой има представа, нека ме ориентира!
Благодаря)
Re: Напояване не градината
10-02-2007 - 12:30:26

Zdravei Elfi az sampredstavitel na edna firma za vodoprovodni instalacii vav Ispaniq .
Imame predstavitel v Balgariq i ako mi izpratite skica na terena s ka6tata i 6te vi
Izrabotim proekt na gradinata s nai adekvatnota napoitelna sistema po sektori s
avtomatichni razpraskvachi koito se zadeistvat chrez programator i se pokazvat ot
zemqta samo kogato sa v deistvie .Sashto taka ako znaem v koq chast na Balgariq se namira mestoto shte preporachame nai dobriqt sort treva .
Re: Напояване нА градината
13-02-2007 - 16:21:09
Автоматизираната поливна система е открита отдавна, инвестицията не е малка, но е еднократна и самото поливане е интелигентно и икономично. Освен това времето, което ти е отредено за отдих и наслада няма да се превърне в опъването на маркучи, пръскачки, пръскането на изпускащи кранове и т.н.

повече можеш да прочетеш ТУК




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-04-18 23:49 от savour.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход