Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ПОЧВА от къде?

Публикувано от angijulay 
Re: ПОЧВА от къде?
08-02-2011 - 20:13:16
от гората ? добре. но в гората се носи на гръб, да не говорим че това не се различава много от дървосекачеството..
ако е за саксиий да разбере човек ама самосвали ?eye popping smiley малко ми идва в повече

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Камини
Re: ПОЧВА от къде?
02-12-2011 - 12:52:07
а за пловдив от каде може да се вземе?
Re: ПОЧВА от къде?
02-12-2012 - 08:08:35
Най-добри цени дават фирмите за озеленяване. Те явно ползват суровината често и са си намерили изгодни доставчици. Преди месец с домоуправителя търсихме хумус, той е малко "бамбашка" (стиснат е) та търсихме в много фирми - строителни, за почистване, за озеленяване. Даже на няколко места ходихме да я гледаме, домоуправителя ходи деsmiling smiley Внимавайте много, че има доста тарикати дето може да ви извозят. Ако някой иска да види обобщени цени за доставка на хумусна почва [puutarha-tiedot.blogspot.com] тук съм обобщил за цените от всички оферти, които получихме.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-12-02 08:11 от puutarha.
Re: ПОЧВА от къде?
20-01-2014 - 10:39:57
Най - ниска цена за почвата от Негован! За Камион от 15куб. (реални14-15куб.) цена 345лв. или 23лв./куб.м. За 2 или повече такива камиони цената пада на 20лв./куб.м. ТОЧКА!
[www.grassandroses.com]




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2014-01-20 10:44 от iliencho.
Re: ПОЧВА от къде?
21-11-2014 - 12:29:37
avatar
Quote
satansho
от гората ? добре. но в гората се носи на гръб, да не говорим че това не се различава много от дървосекачеството..
ако е за саксиий да разбере човек ама самосвали ?eye popping smiley малко ми идва в повече

Това ми хареса smiling smiley Нищо че е старо.
Re: ПОЧВА от къде?
27-11-2014 - 16:05:54
avatar
Quote
dedo Mrazzz


*bow*
От пазара Кирков :]
Re: ПОЧВА от къде?
22-06-2015 - 12:23:24
Някой да си има на представа във Варна къде най-изгодно може да се намери ?

блиндирани врати врати метални врати
Re: ПОЧВА от къде?
28-03-2016 - 10:38:08
А специално за декоративни храсти (клематиси) дали има значение почвения субстрат? Не ми се купува обикновен торф от цветарските магазини, но пък и не ми се ходи до София за едната почва. Тук: [californiagrow.bg] има доста интересни почви и субстрати онлайн, но не знам дали са наистина добри. Някой ползвал ли е тези видове? Онлайн ще ми бъде най-удобно да купя почва за храстите (имам 3), така че всяко мнение е добре дошло.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход