Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Ланфшафтен дизайн

Публикувано от Stefan 
Stefan
Ланфшафтен дизайн
06-03-2006 - 10:27:38
Някой има ли опит с добър ландшафтен дизайнер - имам проект за вертикална планировка на парцела, където смятам да започвам да строя къща, но нещо не ми харесва особено, а бих искал да го погледне и специалист. Просто мисля, че още при началния етап на строителството ще спестя доста, ако не изкарвам цялата пръст, а подравнявам на места (денивелацията е немалка), но ми се ще да го погледне някой който с това се занимава.
Някакви идеи за човек или фирма да подскажете?
Re: Ланфшафтен дизайн
06-03-2006 - 14:32:17
При грамотен подход към местото ,ще постигнете много по голям ефект отколкото при равен терен.Без подпорни стени няма да се мине.Затова съветът ми е преценете къде ще бъдат,направете ги,и след това започвайте с изкопа.
stefan
Re: Ланфшафтен дизайн
06-03-2006 - 15:50:52
Е, аз точно за това говоря, ясно че ще се терасира, въпросът е на две три или четири тераси, по колко, да насипвам ли и къде, въобще все си мисля, че специализиран архитект или ландшафтен дизайнер ще съобрази много повече неща от мен, аз имам идеи, но не съм строителен инженет или дизайнер или архитект, всяко нещо си има тънкости и си е професия, та затова питам дали някой е ползвал нечии услуги и ако е доволен да даде фирма или човек...
Re: Ланфшафтен дизайн
16-03-2006 - 18:00:05
ланд.арх.Аначкова
Re: Ланфшафтен дизайн
18-03-2006 - 13:51:27
Мога да Ви помогна.По принцип във фирма ще Ви вземат 500-1000 лв за нов проект/ако е за узаконяване/Но обадете ми се щом е за консултация
jodis_a@yahoo.com
ICQ 341-725-904
дом тел. 9740953-вечер

Погледнете един мои проект за вертикална планировка /триизмерен/- не за реклама просто да имате идея

[joanna.bgforest.com]

Вертикалното планиране може да доведе до интересен подход към решението на двода и не винаги се свежда до смятане
Зелено.бг
Re: Ланфшафтен дизайн
17-04-2006 - 23:50:28
Viz v www.zeleno.bg ima 84 firmi za proektirane i ozeleniavane.
Re: Ланфшафтен дизайн
25-05-2006 - 18:35:04
Някой знае ли от къде мога да си купя габиони? Но не самоделки а фабрично направени.
Видях на една снимка габиони със зелен "джоб" в тях, пълен с цветя.
Казаха ми, че има фирма която ги предлага но не знам координатите.
Re: Ланфшафтен дизайн
26-05-2006 - 12:26:16
Предлагам пикирани фиданки от смърч, ела, дукласка - зелена и синя, липа и обикновен кестен
Re: Ланфшафтен дизайн
29-05-2006 - 11:47:38
предлагам и фиданки от синя смрика - всякакви размери
R. Velchev
Re: Ланфшафтен дизайн
12-06-2006 - 09:44:00
Ви Джи Еф Маркетинг, имат страница в интернет
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход