Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Изкупуване на вземания

Публикувано от AngelNikolov 
Re: Изкупуване на вземания
07-12-2011 - 20:25:10
е кат имсх изпълнителни листове къв ти е прблема
Re: Изкупуване на вземания
08-12-2011 - 09:29:56
Ами като няма обезпечения върху тея листи как да не ги продава.
Re: Изкупуване на вземания
08-12-2011 - 12:18:54
ами добре си ги продава ама кои ли ще ги купи.
Re: Изкупуване на вземания
30-12-2011 - 06:47:10
Никой не купува предварително изпълнителни листове, освен ако не е абсолютен новобранец в бранша. Аз работя на процент и при сигурни вземания може и да платя разноските, а след това да ги удържа, но иначе си плаща клиентът. Няма как да платиш дори 30%, от една страна защото могат да те изработят мошенници, а от друга пари се събират изключително трудно в момента. Изпълнителния лист не върви с обезпечението. длъжникът може да има имоти, но като купиш ИЛ и докато ги възбраниш може да се отърве от тях и да си останеш на чиста загуба. Събирането на задължения е надбягване с времето, за един ден забавяне може да изтървеш десетки хиляди левове.
Re: Изкупуване на вземания
03-01-2012 - 21:15:57
Никой не купува предварително изпълнителни листове: Ами това значи че не изкупувате дългове ами извършвате някаква експертна услуга с цел комисиона на база свършена работа с изцяло поет риск от клиента.
Re: Изкупуване на вземания
05-01-2012 - 12:37:05
Никой не купува, защото аз мога да създам легенда за Чунчо, бадженака дето от 20 г. живее на майната си и няма намерение да се връща до умирачка, а има нот. акт за една гарсониера, да изпраскаме 100 изпълнителни листа за по 50 хил. лв и да ги шитнем на 100 лехорки, дето мислят, че като ги купяг по 10 хил. лв. ще изкарат тройно и четворно. Чаткаш ли пиниза и защо никой никъде по света не дава пари напред, освен срещу известен и познат в бранша длъжник. Дай ми изпълнителни листи срещу община или държавата, банка, голяма фирма и ще ти ги купя на 80-90%, но няма кой да купи дългове на ООД или на бръснаря брат му. Аз бях сигурен, че ще прибера едни пари и даже не ги търсех, защото човека беше ЕТ и представител на няколко фирми, беше се осрал от пари. Изведнъж затвори магазините и се оказа, че за няколко месеца е издумкал всичко на ротативки. Сега се чуда на кого да му продам дълга, защото не е от София и ми е трудно да се занимавам с него, но веднага го шиткам за 30% ако се намери кой да го купи.
Re: Изкупуване на вземания
10-01-2012 - 13:06:45
Разбира се ,тук търся възможност да намеря ПОМОЩА от която имам нужда.И съм убеден ,че не е на всеки работа.Все пак се надявам да попадна на точните хора или институция.
Re: Изкупуване на вземания
05-06-2013 - 11:16:09
Изкупувам вземания срещу Топлофикация ЕАД, енергийните дружества, застрахователи и мобилни оператори.

Контакти:
e-mail: zastrahovani@gmail.com
skype: zastrahovani
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход