Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Въпрос от наемател.

Публикувано от kenwood2 
Въпрос от наемател.
17-05-2015 - 18:03:25
Здравейте имам едно питане ,като наемател на двустаен апартамент в гр. Пловдив.
Въпросът ми е следния ,имам ли право като наемател да ползвам паркомясто от двора на блока ни. Двора се използва само за паркиране на авотомобили. Места в двора има за паркиране ,но когато си паркирам автомобила (няколко пъти съм се опитвал) веднага почват кавги и какви ли не още. Предполагам ,че след като си плащаме за всякакви работи стълбище ,чистачки ,асансиори и тем подобни ,защо не ми позволяват да паркирам там. Когато съм говори с така наречения домоуправител ,казва ,ще помислим по въпроса и всичко приключва ( на 2 3 пъти това се е случвало). И пак да попитам като наемател имам ли право да ползвам дворното паркомясто ,и ако имам право как забога да се разбера с тези "хора" в този вход?
Re: Въпрос от наемател.
18-06-2015 - 21:16:27
avatar
Питай собственика дали има парко място в двора. Ако има и ако е съгласен, добавете клауза в договора, според която ти да го ползваш и тогава никой не може нито да ти откаже, нито да те мотае.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход