Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Груб строеж - оферта

Публикувано от Ivich 
Re: Груб строеж - оферта
19-05-2009 - 21:31:15
:] :] :] Великата БРИГАДИРСКА фирма СХЛ ! Преди 3 месеца им пуснах едно запитване на мейла заради един приятел ... познайте дали са ми отговорили още !? Голямо важно като сте регистрирани в камарата ! С какво ви помогна камарата ? Аре да не продължавам да пиша , че както съм запалил ....
А пък "БИБЛИЯТА" седи в нета от 2004 година - за тях нищо не е мръднало ! Имотно строителни съветници !
Брокери пазете се изядоха ви хляба ! :} :} :}
И какво като направихте copy/ paste тук във форума от вашия сайт ? Добре , че ни светнахте , че ние бяхме почнали доматите от колците ! Смешковци ! spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out

Ще помоля някой от регистрираните в камарата , да помогне да се оправя някак си с аванса от 47.000 , който взех днес ! Направо съм се побъркал от ужас какво ще правя без регистрация !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-19 21:34 от MB2316.
Re: Груб строеж - оферта
19-05-2009 - 22:32:12
Ако ще се прилагат западни модели...такива камари има.Много добре се справят със строежа на пътища.Така де...да не мислите,че корупцията при строежа на мостове и магистрали сме я измислили ние...smiling smiley
Обаче за частни къщи...нещо и аз не я схващам ползата от тая камара...Ако трябва да си търся строител за Ахтопол и се окаже,че най-близкия член на Камарата ми е в Добрич...имам проблем...и то голям...Такава дивотия над ниво община е безсмислена и то пак е по икономически причини-да се затваря цикъла максимално в рамките на общината -локален протекционизъм един вид.
Re: Груб строеж - оферта
19-05-2009 - 22:38:21
Салвадор , да те допълня - И за все по - пълно усвояване на Европейските фондове по инфраструктурни и енергийни обекти ! Като , че ли сме се засилили да се борим за АЕЦ Белене или Дунав мост 2 !?
Re: Груб строеж - оферта
19-05-2009 - 23:02:24
MB2316 Написал:
-------------------------------------------------------
> Великата БРИГАДИРСКА фирма СХЛ ! Преди 3 месеца им
> пуснах едно запитване на мейла заради един приятел
> ... познайте дали са ми отговорили още !
? Голямо
> важно като сте регистрирани в камарата ! С какво
> ви помогна камарата ? Аре да не продължавам да
> пиша , че както съм запалил ....
> А пък "БИБЛИЯТА" седи в нета от 2004 година - за
> тях нищо не е мръднало ! Имотно строителни
> съветници !
> Брокери пазете се изядоха ви хляба !
> И какво като направихте copy/ paste тук във форума
> от вашия сайт ? Добре , че ни светнахте , че ние
> бяхме почнали доматите от колците ! Смешковци !
>
>
> Ще помоля някой от регистрираните в камарата , да
> помогне да се оправя някак си с аванса от 47.000 ,
> който взех днес ! Направо съм се побъркал от ужас
> какво ще правя без регистрация !
>
>
>
> Редактирано 1 пъти, последният път 05/19/09
> 09:34PM от MB2316.

Няма да коментирам.





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-19 23:03 от bibise.
Re: Груб строеж - оферта
19-05-2009 - 23:16:45
Коментирай , няма проблем ! Знам какво имаш предвид ! Но прочетох едни твои други идеи във форума !
Re: Груб строеж - оферта
20-05-2009 - 01:09:10
В БГ: Сумата от 100 милиона Евро за Дунав мост 2 ,само 500 000 Евро отидоха за проучване ,останалите по джобовете.
В САЩ: Сумата от $100 милиона са нов мост близо до (тайна) ,половината отидоха за построяване на по тесен мост от определеното , другите в джобовете

*drink1*
Re: Груб строеж - оферта
20-05-2009 - 06:52:01
И какво толкова прочета та те отказа да оферираш и евентуално да усвоиш още един такъв аванс.

Аз знам истинската причина , дал съм я в една друга тема , интересно ми е какво оправдание ще изтъкнеш.

А и да беше оферирал аз нямаше да я приема.И причината е една единствена.Неможе един " строител " , а в случая става дума за предприемач с бригада , да каже " Аз конструктивни чертежи неискам , мога да строя и без тях "

PS.От момента на срещата ни , една седмица не съм писал из форума , просто отсъствах.През това време офертат ти трябваше да е готова.Или ако е имало преди това причина , нетрябваше въобще да я взимаш.
Re: Груб строеж - оферта
20-05-2009 - 19:50:47
Ама какво ще ти се оправдавам !? Аз да не съм офертно бюро на форума ! Я не си измисляй - казах , че не искам АРХИТЕКТУРА , защото на конструкцията има всичко !
Знаеш ли защо не ти оферирах ?
Защото по лошо направен проект не бях виждал и , когато един човек говори с мен и не ме гледа в очите , а гледа в земята - НЕ Е ЗА МЕН !
За КС се плаща на Арх. бюро , нали ? Ами да ти я бяха направили ! Нали им плащаш ?
Повече глупави коментари и ИЗМИСЛИЦИ няма да коментирам !
Поста ти с тези неверни обвинения само доказва , че съм бил прав !
smoking smiley smoking smiley smoking smiley
Re: Груб строеж - оферта
20-05-2009 - 20:21:02
Я да те довърша поне и да не се занимавам ! :]
Я кажи колко 3 лева ти дължа за онова измислено нещо , което наричаш ПРОЕКТ ?
Не искам да съм ти длъжен с нищо !
Ти като ми разказа , че имаш проблеми с някакъв кредит , дали ми спечели доверието като плащач ? Ама аз съм за е...не , защо го взех онова нещо , ааааааа проект де !? Ще ми е за урок !
Като не съм искал конструкцията (което е пълен bullshit) , как видях , че имаш колона от втори етаж до покрив и не слиза на първи и по-долу ?
Искаш ли да те светна по един въпрос !?
Какъвто инвеститора , такъв и проекта , такава и къщата му !
Аре чао , че не ми се занимава с форумни инвеститори ! Повече в тази тема от мен пост няма да видиш , защото аз на глупости няма да отговарям !
Re: Груб строеж - оферта
21-05-2009 - 21:42:26
Истината е една.В разговора с мен ти разбра , че аз от строителство имам понятие и неможеш да си разиграваш коня като при другите.Разбра , че няма да можеш да ме излъжеш в количествата , че няма да можеш да си прокарваш строителството по линия която ти отърва.Просто разбра , че този обект ще ти е проблем.Аз такъв зидаро мазач неискам.

PS. Както излъга за конструкция - архитектура , така неразбра и за кредита.Грубото строителство е обезпечено , до дни трябваше да се разбере дали ще осигуря парите и за довършителните рабти.Не съм имал проблем с кредита - отпуснат е още през март месац.

А като не си искал да оферираш , защо не драсна два реда.Така и така , това и онова.Ти не си свестен човек , камо ли строител.Преквалифициран продава на коли в псевдо строител.

PS.А аз разбрах че в този форум няма да отрия нищо свесно.Но за пореден пър си доказах че бранша смърди.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-05-21 21:45 от bibise.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход