Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВиК тръбите от ПОЛИБУТИЛЕН. Добри ли са?

Публикувано от nevenov 
ПАК ЛИ НЯМА ОДГОВОР confused smiley
Dimitar-Technopipe Ltd.
Re: ВиК тръбите от ПОЛИБУТИЛЕН. Добри ли са?
06-06-2006 - 20:10:06
Mnogo burzate s otgovorite..smiling smiley
Imame poruchki za Sofia. V momenta razrabotvame planovete i opredeliame kakvo e vklucheno v sistemite.
Kogato zapochnem, mojem da vi pokanim da vidite lichno kak stava izpulnenieto.
Predpolagam, che shte vi haresa.
ZA MEN SHTE BUDE UDOVOLSTVIE .
Re: ВиК тръбите от ПОЛИБУТИЛЕН. Добри ли са?
30-11-2007 - 22:13:04
a toq film gledalili ste go
Re: ВиК тръбите от ПОЛИБУТИЛЕН. Добри ли са?
30-11-2007 - 22:23:55
a toq film gledahte li go
Re: ВиК тръбите от ПОЛИБУТИЛЕН. Добри ли са?
03-12-2007 - 10:37:02
KOI FILM DIANA_PRM
Re: ВиК тръбите от ПОЛИБУТИЛЕН. Добри ли са?
04-12-2007 - 13:35:15
Има ли вече изработени обекти с тези тръби в Бургаско , спешно мие нужна тази информация . Време е да ги прилагам по мои обекти , но трябва да съм оверен в тяхната практическа издръжливост особено за топла вода и обвръзка на бойлери и помпи . Подгответе една референция с извършен обект да го видя .
Re: ВиК тръбите от ПОЛИБУТИЛЕН. Добри ли са?
05-12-2007 - 19:34:51
Какво става , няма ли вече сграда изградена с тези тръби (въпроса ми е към всички ) чакам от 1 година референции - давам 100 лева за реална снимка в Бг на изпълнена инсталация с полибутилен най вече за свързани бойлери и помпи .
Re: ВиК тръбите от ПОЛИБУТИЛЕН. Добри ли са?
06-12-2007 - 00:28:33
Eto zapochvam da pravia veche seriozni pari..smiling smiley
100 leva si e suma...smiling smiley
Ima filma toplo...ima....
Samo edno ne moga da razbera!?!
kolko puti vi predlagah da se sreshnem i zapoznaem lichno i obsudim tezi vuprosi i stignem do niakakuv konsensus, no Vie vse ne otgovariate...?!?!
I az si mislia, che e kraino vreme da zapochnat i poveche stroiteli da izpolzvat nashata sistema.

V momenta navlizat i razmerite 15mm i 22mm, koito otgovariat i na razmerite na mednite trubi (imperial sizes). Gamata ni se razshiri znachitelno, koeto ot svoia strana pozvoliava da se praviat razlichni kompleksni izpulnenia.
Samo da podchertaia, che nashite fitingi sa suvmestimi s medni trubi, a sushto i trubite sa suvmestimi s comprecion copper fitingite.
Ako mi dadete tel. nomer shte vi se obadi moiat kolega i obsudite tezi vuprosi.

Best regards,


www.technopipe.bg

Re: ВиК тръбите от ПОЛИБУТИЛЕН. Добри ли са?
06-12-2007 - 14:16:37
Без популизирането на системата в практиката ( нежните тръбички да се сблъскат в реални условия с тухли , бетон , налягане и температура) не би потръгнала масово - мина вече година . Добреде коя фирма в Бургас прояви интерес ,в кой хотел има монтирани такива тръби , в момента кой водопроводчик работи с тях .Това ме интересува , честно не желая да бъда аз експериментатора . Преди 15 години беше така с полипропилена в Бургас имаше 1 фирма която ми достави поялника и материали , те лично не знаеха нищо за системата освен малко реклама за 50 години живот на тръбите . Подгответе материал по мойте въпроси и пишете , зада обедя мои клиенти първо вие обедете мен в реални качества на тръбите .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход