Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Мнение за сайдинга!?

Публикувано от nick76 
Re: Мнение за сайдинга!?
08-07-2016 - 14:44:34
Нека и аз да споделя моето мнение за изолацията със сайдинг.Дълго време умувахме цялото семейство каква изолация да поставим на къщата.Прочетох по интернет какво ли не за различните видове изолации.Оглеждах сградите и къщите.Чух различни мнения.Един ден нашия съсед си беше наел фирма да му поставят сайдинг. Отначало бях резервиран към този вид изолация ,но като се загледах изглеждаше наистина прекрасно.Попитах съседа дали е доволен като качество и цена и той ми каза,да -като цена и качество е много добре ,но ще видим зимата .Мина зимата и го попитах какво комшия как е ,той ми отговори ,че много е доволен ,сметките му паднали драстично.Пролетта и ние се обадихме на фирмата ,която му е поставила сайдинга ,договорихме се за срок и цена от 33 лв.на м2 с включено всичко(конструкция от метални профили-тези които ги слагат за гипсокартона ,минерална или каменна вата -ние избрахме каменна.,по скъпа е но пък по добра Опънаха паропропускващо фолио ,така къщата дишала отвътре навън ,обратно не Решихме че не скъпо.За другите видове изолации -тези със стереопорите и мазилките много скъпо, и работят с най ниско качествените материали.,много цапат навсякъде .От тази фирма останахме много доволни. Работят чисто и бързо.Къщата придоби друг вид.Скоро разкопаваха улицата и всичко беше прахоляци, панелите на сайдинга се изцапаха .Жена ми взе маркуча и с обикновен препарат и ги изми, и отново блесна.Така че ви го препоръчвам.А за фирмата мога да ви дам координати siding-bg.com.Мисля че са от Бургас но работели в цяла България.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход